Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzak?

Hogyan változzak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megelégedve magammal belsőleg.Kedves vagyok mindenkihez még aki meg sem érdemelné.Önbizalomhiányos vagyok,halkan beszélek és félénk vagyok.Utálok a középpontba lenni és nem szeretek szerepelni.Nagyon stresszelek már attól is ha kihívnak felelni pedig az osztályomat szeretem,nem cikiznek,jó kapcsolatom van velük.Tanáraimmal sincs gondom.Régebben is ez volt a helyzet,de valahogy mostanában jobban félek,akár csak föl olvasni valamit.Utálom hogy ilyen vagyok,annyira szeretnék ezen változtatni 😕 A külsőmmel megvagyok elégedve,viszont az önbizalmammal,félénkségemmel,halk hangommal (alapból ilyen) Nagyon nem... Amúgy elég sok barátom van és szeretek barátkozni,sulin kívül teljesen más vagyok sokkal felszabadultabb,csak iskolába érzem azt hogy nem,főleg az órákon (nem vagyok rossz tanuló,de a legjobb se).Sokszor mondják hogy vissza húzódó és csendes vagyok.Utálom már!
2018. ápr. 5. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálam is majdnem ez a helyzet, de nekem az osztálytársaimmal és egy-két tanáraimmal nem találom meg a közös hangot. Sajnos, elég bunkók és nagyképűek, kiközösitettek. Szóval nem valami jó a helyzetem, bár már csak pár hónapot kell kibirnom aztán jön a gimi, de akkor meg ott lesz a baj hogy megint nem lesz egy barátom se? Ez annyira kiakaszt... Mindenki elszórakozik én meg magamba elvagyok ott azt mindenki xarik rám.

Én is elég csendes vagyok, de ha valaki beszól vagy valami akkor meg van a kellő hangom. Nem félek vissza szólni. Felelésnél se nagyon félek. De ez a barátkozás...

2018. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!