Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezelitek, ha egy tahó,...

Hogy kezelitek, ha egy tahó, bunkó, sértegető emberbe botlotok bele?

Figyelt kérdés
Akár neten vagy a valóságban..

2018. ápr. 8. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves reagálok, mert ezzel nem tud mit kezdeni. Vagy pedig ignorálom, de semmiképp sem veszem át a stílusát, nem vágok vissza. Eddig bevált.
2018. ápr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*kedvesen
2018. ápr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Privátban általában egyszer reagálok, de van, hogy hagyom a francba. Az életben (?) sokszor, sokat nyeltem igaztalanul, ha rólam volt szó és nem mindig, sőt soha nem reagáltam jól. A kutyám volt az egyetlen akiért öltem volna, sok vitám, konfliktusom volt miatta, anyjába küldtem vissza az embereket, nem fejezte volna be egyik másik az oktalan kötözködést pár perc alatt, biztos, hogy neki mentem volna és a száját csapkodtam volna meg.
2018. ápr. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neten ignorálom (volt, amikor visszaszóltam, de reménytelen). A hétköznapokban hagyom, hadd égesse magát.
2018. ápr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neten nem érdemes vitázni ilyennel,neki úgyis több ideje s motivációja van.

Való életben rövidrezárom egy gyere ki a hóra stílusú beszólással aztán vagy jön ,vagy nem.

2018. ápr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!