Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az életedben mi volt azaz...

Az életedben mi volt azaz elhatározás, amitől végül nagyot változott az életed, vagy pozitívan hatott rád?

Figyelt kérdés
Például, volt egy jó ötleted, nem hitted, hogy meg tudod csinálni, de csináltad tovább. Végül írtál egy könyvet ami világsiker lett. Vagy belekezdtél bármibe. Találkoztál valakivel stb stb stb. Mindenkinek más.

2018. ápr. 8. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Nehéz középiskolát választottam, az elején nagyon szenvedtem a tanulással, azt hittem nem tudom megcsinálni de magam is megleptem és borzalmasan jól döntöttem így utólag visszanézve.:)

A másik egy "isteni sugallat" volt, egy hirdetésben találkoztam egy sport egyesülettel, elmentem szerencsét próbálni és nemcsak a sport miatt, de az ottani embetek miatt is sokat változott az életem pozitív irányba.


Kérdező, neked voltak ilyen élményeid?

2018. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. :)

Őszintén szólva még nem igazán. ^^' 16 éves vagyok csak, szóval előttem az élet, ahogy azt mondani szokták. Viszont próbálkozok! Szeretnék majd könyvet írni, de egy olyan egyedi és nem klisékkel telit ami belopja magát az emberek szívébe. :D Jelenleg azon dolgozok. Még csak a terveket írom, szereplők, háttérsztori, elejétől az első kötettől az utolsóig, iskola, munkák, fajok, varázslatok, konkrétan egy egész világ, és még egy nyelvet is kitaláltam hozzá, csak abba annyira nem fogok belemélyedni, mert nem szerepel annyira sokat benne majd. Felével se vagyok kész, mégis megvan 30 oldal. Próba cseresznye. :'D

2018. ápr. 8. 15:59
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mell- és orrplasztika. Ezek nélkül soha nem lett volna belőlem ingyenélő trófeafeleség.
2018. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Belevágtam a hobbimba, hogy abból fogok megélni! Hatalmas szorgalommal és rengeteg lemondással (cserébe) mostmár talán elmondhatom, hogy ez sikerült. Az egész életem más, mintha bejárnék valahova amit nem szeretek. Szabad vagyok mint a madár és azt dolgozom amit szeretek! Ennél jobbat nem kívánhatok! ;)
2018. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

1. Találtam egy hobbimnak való szakkört, ettől rájöttem hogy ezzel az érdeklődéssel nem vagyok teljesen hülye. Pontosabban hogy sok hasonló hülye van :)

2. A gimi negyediket egy másik suliban kezdtem, ahol 4-es átlaggal érettségiztem (előtte mindig bukdácsoltam)

3. Fősulira mentem (az akkori -plátói- szerelmem is főiskolára járt, talán ezért mentem én is.)

4. Egy párcsere, ami ugyan nagyon fájdalmas volt, de az újnak köszönhetem hogy jelenleg a hobbim a munkám, és hogy már nem félek úgy az emberektől (iskolákban mindig kiközösítettek, elég visszahúzódó lettem.

Már rég nem vagyunk együtt.)


33n

2018. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Kiköltöztem egyedül külföldre nyelvismeret nélkül. Úgy képzelj el engem, aki suliban a leghátsó sarokban ül, mert annyira fél, hogy felszólítja a tanár; a kitaszított stréber, akit kihasználnak az osztálytársai; az utolsó ember, akit tornaórán a csapatba választanak stb. Az elején féltem (féltem? pf... be voltam sz@rva), de olyan kihívásokkal kellett egyedül szembenéznem, hogy magam is meglepödtem, hogy sikerültek. Aztán olyan embereket sodort mellém az élet, hogy életem nagy kalandjait nekik köszönhetem.

Ha akkor nem ülök fel a vonatra a kis poggyásszommal, akkor annyi mindenböl kimaradtam volna. Annyival szegényebb lenne az életem és nem ismernék ennyi csodálatos embert.

2018. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

- tudatosan elkezdtem kevesebbet görcsölni azon, mit gondolnak rólam mások

- egy nihilista időszak és egyetemi csúszás után feltápászkodtam és befejeztem

- tudatosan megpróbáltam emberek előtt szerepelni, hogy tűrhető szinte vigyem a lámpalázam

- életmódváltás 1 évvel ezelőtt

2018. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még második osztályban eljezdtem edzésre járni ( AIKIDO ) ami nagyban megváltoztatta az életemet, mert a suliban majdnem minden nap monden percében szétaláztak, és ez az alázás 6 osztály félévig tartott, ahonnan elkeztek egyre normálisabban viselkedni velem az osztályban, de nagyjából így végzős kounkra értek meg arra a szintre, hogy befejezzék a cseszegetésemet. És ha akkor nem kezdek el valamit csinálni egy másik közösségben akkor nagy valószínűséggel lelkileg összeomlok. És ez az egyesület ahol én vagyok, egy hatalmas lelki támaszt tudott adni ebben az időszakban és manapság már az első mesterfokozattal a hátam mögött és egy csomó éremmel a versenyekről és ami a legjobb, hogy 3 magyar sportszövettség áll a hátam mögött a versenyek miatt. És ez ad nekem erőt ahoz, hogy ne hagyam abba ezt a sportot.
2018. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!