Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lesz egy sík hülye...

Hogy lesz egy sík hülye emberből sikeres biztosítási ügynök?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs de miért pont az?


Miért nem delfin idomár?


Mikor állást kerestem én is nézegettem ilyen melókat, és komolyan mondom jelenlegi helyemen van amikor nincs meló és takarítok, de az jobb mint ezek.


De te tudod.

2018. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát így.
2018. ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a sík hülye kifejezést elhagyod. Magadról pozitìvan vélekedj! ;)
2018. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előttem szólóval egyetértek.

Szorgalommal/tanulással! ;)

2018. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok a biztosítási ügynök ha erre akartok kilyukadni. Isten ments hogy ilyennel foglalkozzak.

Csak ismertem egy valakit, aki az lett, és láthatóan elég jól megy neki, pedig egy kivételesen gyenge képességű szerencsétlen figura volt valamikor.

2018. ápr. 8. 16:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert a hülyéknek áll a világ.


Amúgy én előbb mennék el wc-t pucolni, minthogy embereket csapjak be, húzzak le. Tehát lehet pont ezért lett ez, mert normális embernek ilyen munka nem kell, akkor se ha jól fizet.

2018. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a síkhülyesége ellenére jó a beszélőkéje.
2018. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Emlékszem: 2006-2008-közt rengeteg telefonhívást kaptam, hogy ilyen biztosítás, olyan hitel, vagy a kettő együtt milyen kedvező, meg tök jó... És kaptam olyat is, hogy "irodai munka" álláshirdetés alatt legyek biztosítási ügynök, hiteltanácsadó, stb. Aztán jött a gazdi. válság. Elkezdtem később gondolkodni, hogy a kettő biztosan összefügghet egymással.

Szerintem összefügg azzal, hogy pár hónapos kurzuson valakit "kineveznek" ilyen-olyan ügynöknek, aki jól-rosszul-tökéletesen eladja a fent említett termékeket a nálánál még kevésbé sem jártasabb, esetleg hiszékeny személyeknek, így felhajt egy palimadarat a felettesének, akiből ő is részesedni fog, de nem annyit, amennyit a felettese. Talán ez lehet a "siker" záloga.

2018. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek sík hülye nőt, aki bankban dolgozik. Van ilyen.
2018. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!