Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elfogyott minden motivációm,...

Elfogyott minden motivációm, nem tudok koncentrálni semmire sem. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Jelenleg dolgozom, de egyetemre szerettem volna menni ezért újra leérettségiztem. Jelenleg úgy néz ki kijöhet a pontom, de mostanra minden motivációm elfogyott. Gyakran előjött ez az érzés, de napok múlva eltűnt, most viszont már hetek óta gyötör. Élni sincs kedvem, legszívesebben csak bent ülnék a szobában és nem csinálnék semmit. Nem tudom rávenni magamat arra sem, hogy a hobbimmal foglalkozzak, ami egybeesik azzal amit tanulnék. Nem érzem azt, hogy már nem érdekel, hanem inkább erőm nincsen semmihez. Nem tudok változtatni semmin. Próbáltam már sok mindent (mozgás, társaság) de semmi sem változik. Nem tudom még, hogyan fogom eltartani magam, kevés megtakarításom van, és bár tudnék segítséget kérni nem szeretnék újra függni senkitől, de ezen a munkahelyen maradni sem tudok. Habár nyugodt de unalmas és nem sokat fizet. Szakmám sajnos nincs, nem így terveztem a dolgokat, de így alakult, közbe szóltak külső dolgok. Mit kellene még változtatnom, hogy rendbe jöjjön az életem? Gondolkoztam külföldön, de mit csinálnék ott az érettségimmel?

2018. ápr. 9. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mihez kellett ujra erettsegizni? Minek szeretnél tanulni?
2018. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

motiváljon az, hogy csak magadra számíthatsz, és semmi nem garantálja, hogy rendbe fog jönni az életed, csak az, ha lenyeled a kedvtelenséged, nekiállsz, és teszel magadért

ha nem érdekel semmi, maradhatsz csóró is, neked kell benne élni, nem másnak, ez gyötörjön, ne az unalom meg a motiválatlanság

2018. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél az egyetemen tanulni?
2018. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!