Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányokat úgy lehet legjobban...

Lányokat úgy lehet legjobban idegesíteni ha megjegyzést teszek a súlyukra, külsejükre, mellméretükre?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 10. 07:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem feltétlen, csak akkory ha ezekkel a dolgokkal amúgy gondjuk van. Én pl kiröhögnélek :D Mindnkinek van gyenge pontja, azt kell megtalálni, ha ez a szándékod. Pl. valaki szereti nélkülözhetetlennek érezni magát, akkor azt kell vele éreztetni, hogy bárkivel pótolható. Stb. Persze akinek a külsejével van baja, azt azzal tudod idegesíteni.
2018. ápr. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Ezzel nem idegesíted hanem kigúnyolod, megalázod.
2018. ápr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy az első mondja. Ha valakinek egészséges az önértékelése, akkor ilyen hülyeségekkel nem tudod felhúzni. Nekem pl. egyikkel sincs semmilyen problémám, a kis melleimet külön szeretem, szóval ezzel max. azt érnéd el, hogy kiderülne, te mennyire bírod a kritikát :)
2018. ápr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én nem igazán lennék ideges az ilyesmitől. Ha valaki azt mondja, hogy dagadt vagyok, akkor kiröhögöm, mert nem vagyok az. Ha azt mondja, hogy túl sovány vagyok, akkor sem idegesít fel, ez van bakker, nem hízok, hiába eszek folyamatosan. Ha azt mondja, kicsik a melleim, akkor is csak röhögni tudok legfeljebb, nekem ez jutott, nem tudok mit csinálni vele, plasztikáztatni meg nem fogok csak azért, hogy mások szerint szép nagy mellem legyen. Engem sokkal jobban, mélyebben bánt, ha valaki a belső tulajdonságaimat kritizálja. Volt, aki meggyanúsított, hogy hazudtam neki, amikor nem csináltam semmi ilyesmit, emiatt hetekig magam alatt voltam. Volt, aki megkérdőjelezte az érzelmeimet, nem hitte el, hogy tényleg így érzek, azt hitte, hogy csak "tettetem" és ki akarom használni. Nekem sokkal xarabbul esik, mikor valaki kételkedik abban, hogy az igazságot mondom, a valós érzelmeimet közvetítem.
2018. ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy meglepődj ha ők is megjegyzéseket tesznek a súlyodra,magasságodra,farokméretedre,ne adj isten a kinézetedte,vagy a pénztárcádra.
2018. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen exem, azt hitte, jó poén ilyesmikkel "viccelni".


Semmi mást nem ért el, csak azt, hogy elkezdtem utálni a magasságomat, a súlyomat, fogyókúrázni kezdtem (tök feleslegesen), rondának láttam magam, egyúttal őt is teljesen megutáltam.


Ezzel csak bántod és megalázod a másikat.

2018. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem az efféle primitív gondolkodással lehet a legjobban felidegesíteni.
2018. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 Imádok másokat idegesíteni:)
2018. ápr. 10. 17:08
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos sok életed van
2018. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Ez téged érdekel?
2018. ápr. 10. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!