Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg tudnátok mondani a ti...

Kazume kérdése:

Meg tudnátok mondani a ti szemszögetekből mit jelent a nyalizás?

Figyelt kérdés

Mindig ezzel a jelzővel illetnek meg, de az okát nem akarják megmondani.

Szeretnék rajta változtatni csak nem tudom mit csinálok rosszul.



2018. ápr. 11. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Adott egy ember aki szep es jo dolgokat mondogat egy masik szemelynek. Folyamatosan a kedvebe akar jarni az o szuksegleteit a sajatja ele helyezi mindezt valamilyen celbol pl.bekeruljon a tarsasagba. Vagy direkt kerdezgeti a tanart hogy hogy van milyen napja volt stb.a jobb jegy erdekeben
2018. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
A nyalizás az amikor egy nálad magasabb pozícióban (akár társadalmi, akár munkahelyi, akár szociális értelemben) lévő emberrel sokkal kedvesebb vagy, mindent megcsinálsz, hogy a kedvében járj, azzal a céllal, hogy később ebből előnyöd származzon.
2018. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általánosságban, talán a hízelkedéssel lehet azonosítani.
2018. ápr. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A gyerekek sokszor a kedvességet összekeverik a nyalizással??

Mert nem kérdezgetem állandóan a tanárokat meg nem kedveskedek nekik, legalább is szerintem.

2018. ápr. 13. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!