Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez flegmának számít?

Ez flegmának számít?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm postolt egy képet instagram story-ba és priv üzenetbe ráírtam és írtam neki hogy tetszik a kép majd megkérdeztem hogy milyen beállítással csinálta majd majd leírtam, hogy milyen jó ilyenkor időszakba képet csinálni :) Majd jött a válasz hogy tudja és két vigyori fej. Ez inkább flegma válasz vagy egy kicsit lekicsinylő lenéző?

2018. ápr. 11. 17:39
 1/6 anonim válasza:
100%
Egyik sem csak orul h igy gondolod vagy egyetért veled
2018. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább egoista
2018. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miert kell két "vigyori fejnek", ekkora jelentőséget tulajdonítani, vagy bármit "belemagyarázni"?
2018. ápr. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a vigyori fejnek tulajdonítok nagy jelentőséget, hanem, hogy így röviden válaszolt meg a kérdést nem vette figyelembe mert arra nem válaszolt hanem csak arra hogy mondtam hogy ilyen időbe milyen jó képeket lehet csinálni. És nem tudom, hogy jó volt hogy írtam neki vagy inkább zavarónak hatott és ez egy ilyen gyors lerázós szöveg volt :)
2018. ápr. 12. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűen nem tudta, hogy mi mást írjon. Lehet, hogy neki egyáltalán eszébe se jutott, hogy te ezen kattogni fogsz. Hidd el nekem, hogy nincs össze esküdve ellened a világ és ezt jó tanácsnak szánom. Remélem, érted.
2018. ápr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
haverokkal mi ha ezt írjuk------> :) <--- akkor flegmázunk. De elég sok ember nem így használja mint mi.
2018. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!