Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te félsz szeretni?

Te félsz szeretni?

Figyelt kérdés

Én már szó szerint rettegek néha, de utálom ez változhat? Azért kérdezem mert volt egy árva baratnőm és olvastam hogy ugye nekik nincs empátia központjuk és azóta én is olyan lettem mint ő. Se adni sem kapni nem igazán szeretek, nem bizok senkiben.


25f


2018. ápr. 11. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Én igen, de rossz tapasztalat miatt. Volt egy lány, akit nagyon szerettem és átvert.
2018. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyan nekem is :D
2018. ápr. 11. 19:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szeretek félni.
2018. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szeretni nem félek, csak szeretetet elfogadni, kapni félek.
2018. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, rossz tapasztalat miatt. Azóta hiába beszéltem több férfival, néha észre sem veszem és hirtelen átmegyek hazugságvizsgálóba. Semmi bizalmam nincs az emberek felé.
2018. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, már én is félek szeretni. Nem sokan játszották el a bizalmamat, de ők nagyon durván.
2018. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok ezzel.
2018. ápr. 12. 09:29
 8/9 anonim ***** válasza:

A személyes mottóm a szerszámosládámra van matricázva:


dare to live

dare to love


Bár azt is igaznak tartom, h szeretni a legkockázatosabb dolog a világon. Ennek ellenére a fenti mottót magamra nézve jelemzőnek és kötelezőnek tartom.

2018. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szeretni nem félek, de megnyílni igen. Mindenkiben csalódtam, akit közel engedtem magamhoz, elegem is lett belőle, még egyszer nem esem ebbe a hibába.
2018. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!