Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hova fog vezetni szerinted a...

Hova fog vezetni szerinted a férfiak nyilvánvaló elnyomása?

Figyelt kérdés

A mostani generációra gondolok, vagyis és ami ezek után fog következni( és nem általánosítva gondolom hanem átlagban ).


Mindenhol thumblr stb özönlik a szemét a nőkre vagyis hogy hogyan imádja önmagát attól függetlenül, hogy milyen valójában.

Igazából nem éreznek semmit a férfiakkal szemben csak vissza jelzésnek használják őket kizárólag olyan lettek mint a bedobós automaták ha adsz neki pénzt normális.

Nyilván tudom azért van ez mert bizalmatlanok.


Minden pasit szerencsétlennek neznek kis farkunak hozzájuk nem méltónak.


Csak a gyerekes anyáknál látom azt hogy mások, szeretnek stb viszont más gyereket felnevelni? A férfit teljesen lekicsinyitik és telle van már b...ikkal az utca.


Komolyan még kezdeményezni sem merek mert feljelentenek zaklatásért!


Azért itt valami nagyon nincs rendben, sokszor azt látom hogy aki komoly kapcsolatban van igazából asszonyként van használva férfi létére sőt az sem ritka hogy a pasi neveli a gyereket mint egy nő már elnézést épphogy nem szoptatja”


Vagy csak én féltem a függetlenségemet?


Valahogy olyan fura az egész.


23f


2018. ápr. 12. 18:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Altalanositva mondom, hanem átlagban 😂😂😂 bocsánat
2018. ápr. 12. 18:49
 2/12 anonim ***** válasza:
Te is ilyen MGTOW-s vagy?
2018. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Én a leírtakból semmit sem tapasztaltam és ismerőseim sem panaszkodtak hasonló miatt, úgyhogy szerintem te látod rosszul a dolgokat. Vagy nagyon rossz környezetben vagy.
2018. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy igazad van.
2018. ápr. 12. 18:55
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Azért remélem tudod, hogy fordítva is igaz ez. A férfiak is sokszor olyanokat várnak el egy nőtől, amit nem kellene. Tökéletes test, legyen okos, tudjon főzni, mosni, takarítani, szüljön gyereket, nevelje fel, de azért mellette járjon el edzőterembe, nehogy már az csinos feneke narancsbőrös legyen. Ha problémába ütköznek, manapság már nem divat megoldani, hanem egyből más után nézünk, keresünk egy jobbat, ügyesebbet. Az, hogy a nőket ösztönzik arra, hogy szeressék önmagukat úgy, ahogy meg lettek teremtve, még nem jelenti azt, hogy a férfiaknak befellegzett ebben az életben. Ez inkább megerősíti a nőket, hogy ha netalán egy bunkóba ütköznek, aki átejti őket, legyen erejük felállni, és továbbmenni.

És nem minden nő egyforma. Az, hogy én szeretem magam, nem lesz egyenlő azzal, hogy nem vágyom egy társra, vagy minden férfit lenézek és egonövelésnek használok. Akik eddig tökösek voltak, azok ezután is tökösek lesznek. Akik pedig nem, azok jönnek majd ide siránkozni.

2018. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Nincs thumblr-en nem regisztráltam oda, nem tudom ki milyen képet tölt fel magáról, úgyhogy eszem ágában sincs alkalmazkodni hozzájuk. Nem vagyok senkinek a fanja vagy követője. A következő generáció meg részemről le van ejtve. Csak azokat lehet elnyomni, akik hagyják magukat.
2018. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem azért írom, hogy egy gúnyolódó s...fej legyek, de nem ártana leszakadnod egy időre a netről, és emellett kereshetnél is egy jó pszichológust. Ez már-már beteges paranoia.
2018. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, mert bár ferfi vagyok, én ezt eddig nem tapasztaltam.
2018. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki általában a hasonlót vonzza, azért mert van kivétel, nem az a mérvadó. Egyébként a nők csak kb 250 éve kezdtek egyenjogúvá válni, ami azt jelenti, hogy most kezd kiegyenlítődni a 2 nem megbecsülése.

De abban kicsit igazad van, hogy sok nő szereti osztályozni a pasikat, általában a sármos, jó vágásúak a pasik, a többi szóra sem érdemes. De mivel a nők közt is van sok szóra sem érdemes, így azok is megtalálják a párjukat, tisztelet a kivételnek, én is kivétel vagyok pl.

2018. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Oda vezet ez, hogy a lúzerek a neten nyafiznak majd, hogy milyen szemetek a nők. A többi férfiról is megvetően beszélnek, pl "agresszív, agyatlan barmok", meg "elnőiesedett b_zik", miközben ők kakaskodnak a neten és sírnak mint egy kislány.

Aztán előbb-utóbb eljutnak a megkeseredettségnek arra a pontjára, hogy lemondanak a nőkkel való kapcsolatokról és abbahagyják az ismerkedést, mert minden nőt elkönyvelnek eleve selejtnek.

2018. ápr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!