Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudjak elbeszélgetni a...

Hogyan tudjak elbeszélgetni a barátom barátaival?

Figyelt kérdés

Hamarosan együtt kell utaznom kocsival a barátommal és 2 haverjával. Ők régóta ismerik egymást, viszont én mindig ódzkodok az ilyen szituktól mert nem vagyok valami jó beszélgetőpartner idegenekkel. sokszor meg szoktak szólni hogy nagyon csendes meg visszahúzódó vagyok, ezen szeretnék változtatni. miket tanácsoltok?

20/l



2018. ápr. 12. 20:09
 1/3 anonim válasza:
Ha csak figyeled őket, mikor ki beszél már azzal egy olyan látszatot keltetsz, hogy a beszélgetés része vagy.
2018. ápr. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Keltesz*
2018. ápr. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 naphtha ***** válasza:

Előző este egyél karfiolt babbal...az ominózus utazáskor kínáld meg őket csendben a végtermék árnyékával. Csak annyi a dolgod ezek után, hogy rosszallóan nézel rájuk, mint elkövetőkre... innentől rajtad áll, hogy röhögsz rajta, vagy csak előadod magad, mint Dexter (a sorozatgyilkos) a csendes pusztító :D

Vagy vegyél egy tálca Lidl-es vegyes sajttálat, kínáld körbe és beszéljétek ki azt...hogy milyen büdös :D :D :D

2018. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!