Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyanokról...

Mit gondoltok az olyanokról (főleg nőkrő) akik úgy tudnak "célba érni", hogy kihasználják testi adottságait?

Figyelt kérdés
Vagyis lefekszik valami fejessel.
2018. ápr. 14. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Számoma a szex csak a férjemre és rám tartozik, és ezt azelőtt is így gondoltam, hogy megismertem őt. Egyébként nem vagyok prűd, ha már kettőnkről van szó, de én el sem tudom képzelni még csak azt sem, hogy pár nap után, hirtelen fellángolásban szexeljek valakivel, nem hoy érdekből...
2018. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen csajt, élérik a céljukat HA szőkék, nagyon szépek, nagyon happy minden.


De rettegnek attol hogy elmulik a szépségük, ez a nagy siker, csillogás csak addig tart amíg szépek és nem minden a pénz. Ugyan olyan gondjaik vagy nagyobbak vannak mint egy normál csajnak meglehet érteni oket is csak egy baj, hogy karma elobb utóbb visszanyal.


Ha egy embernek akkora hatalmat adnak ami nem illik hozzá, hamar kiderül hogy nem sok haszna van, és össze omlik alatta.

2018. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aztán majd 20 év múlva memóriazavarra hivatkozva feljelentik a főnöküket, hogy zaklatta őket, amikor már nincs dohány a bankban.

Korrekt csajok az ilyenek...nem kevés ilyen van.

2018. ápr. 15. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!