Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a "bűnök", hibák egy...

Mik azok a "bűnök", hibák egy másik ember veled való viselkedésében, amit sohasem tudnál megbocsátani neki?

Figyelt kérdés
Illetve ha megbocsátanád is, mert olyan ember vagy, akkor sem akarnál már hallani róla, érintkezni vele?
2018. ápr. 14. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szado-mazo, mazo gondolkodást alkalmazna velem szemben a mindennapi életben.
2018. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha visszaél a bizalmammal. Nem könnyen bízok meg egy másik emberben, de ha egyszer valakinek bizalmat szavazok, és ő ezt eljátssza, akkor kétlem, hogy ezt valaha jóvá tudja tenni.
2018. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
2-esnek írnám, hogy van az a pénz, amiért újra bíznál benne, de legalábbis nem tolnád el magadtól.
2018. ápr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"van az a pénz, amiért újra bíznál benne" - Annyi pénze még senkinek nem volt, amennyiért én újra bízzak valakiben, aki eljátszotta a bizalmamat.

Évekkel ezelőtt együtt dolgoztam valakivel egy cégnél. Majdnem egy évet lehúztunk ott, jóban lettünk. Miután vége lett a projektnek, és új munkát kellett keresni, én találtam egy jót, ez az ismerősöm nem. Kb. fél évre rá, új embert kerestek ahhoz a céghez, ahol én ott dolgoztam, én elküldtem ennek a volt kollégának az önéletrajzát (ennyi volt, semmi több, rájuk hagytam a döntést). Felvették, eleinte jól is ment a munka, aztán valamiért kifordult önmagából, elkezdte összerúgni a port mindenkivel, velem is. Nem ilyennek ismertem meg. Segítettem neki, és elcseszte, kirúgták. Letiltottam mindenhonnan, nem is akarok tudni róla semmit. Eltelt pár év, aztán valamiért megkereste interneten anyámat, és még tette neki a hülyét, hogy nem érti, miért tiltottam le. Nincs szükségem ilyen emberekre.

Van az a pénz, amiért esetleg tudnánk üzletelni, mint bárki idegennel, mert a pénznek mindig van helye, és üzletben nincs barátság, de hogy a bizalmat soha többé nem tudja helyreállítani, arra mérget vehetsz.

2018. ápr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki eljátszotta a bizalmam, manipulált, illetve aki hátba támadott, vagy ellenséggé vált mikor nem értettem vele egyet és mertem "nemet" mondani, nos ezek az emberekhez már nincsen közöm. Nincs bennem tüske, megbocsájtottam, elfelejtettem, nem hánytorgatom fel. Nem akarom/engedem, hogy újra az életem részei legyenek. Ha muszáj, vagy segítséget kérnek, akkor beszélek velük személyes érintkezés nélkül, de ennyi.
2018. ápr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én dugtam is már olyan nővel, aki 5-ször vert át. Az ötödik átverés után is lefeküdtem vele. Nem tudok parancsolni a farkamnak.
2018. ápr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha kihasznalna, megcsalna, hulyenek nezne.
2018. ápr. 15. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hazugság, megcsalás, szándékos kikészítés, megalázas, kihasználás.. stb. Igazaból minden szandékos rosszindulat. Minek is fecsérelném az időmet ilyenekre.
2021. szept. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!