Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is így van az emberekkel?

Más is így van az emberekkel?

Figyelt kérdés

Komolyan nem bírom a mai embereket, olyan primitívek, buták és rosszindulatúak, hogy az már nekem fáj. Legszívesebben megölném őket annyira idegesítenek.

A 70, 80, és a 90-es években is voltak ilyenek, vagy amióta létezik az Internet, azért van manapság ennyi buta ember? Sokszor gondolok, hogy boldogan fogok meghalni, ha eljön az időm, hogy végre nem fogok közöttük lenni.

Van egy ismerősöm és neki is hasonló a véleménye, hogy az emberek egyre betegebbek. Szociális fóbiám van és nincsen egy deka barátom se pontosan, ezért, hogy ne keljen csalódnom senkiben. Elegem van már!


2018. ápr. 15. 00:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Így.

Voltak, hajjaj ...

Regényt írhatnék az óvodás, iskolás éveimről, gyerekekről, felnőttekről egyaránt.

2018. ápr. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván régen is voltak ilyen emberek, de most már a többség tényleg ebbe a táborba tartozik. Meg hát az internet és a média is rátesz egy lapáttal. Ma már szinte csak a látszat a fontos, hogy ki milyen boldog és gazdag lelkiekben, közben meg senki nem él mert mindenki a másikkal van elfoglalva..
2018. ápr. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
* így helyett < IGEN
2018. ápr. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom a kisgyerekeket, hogy ebbe a társadalomba nőnek fel, én például nem is akarok gyereket. Inkább lesz kutyám meg macskám, ők legalább normálisak.
2018. ápr. 15. 02:23
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Egyetértek. Teljes mértékben egyetértek!!

Szerintem nem az internet az okozója. Csak elősegíti, azt viszont nagyon.

Írj rám ha akarsz, szívesen váltanék pár sort egy ... sorstársammal.


Ja, és készülj a trollok támadására.

2018. ápr. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mit gondolsz az emberekről az senkit nem érdekel. Utálhatod őket, megölheted őket (nehogy megöld, mert börtönbe kerülsz), bármit csinálhatsz attól még az emberek ugyanolyanok maradnak. Egy módon változhatnak meg a dolgok: hogyha te megváltozol. Nézd meg miért olyanok amilyenek és keresd meg bennük, amit szeretni lehet.
2018. ápr. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Az egész ott van elcseszve, hogy:

1, a pénz dominál mindenkinél;

2, sokan sokmindent megkapnak, mert "én azt megérdemlem", ellenben rengetegen nélkülöznek;

3, a mai öntudatos nők nem merik vállalni a szülés fájdalmait, így császármetszéssel hozatják világra a pulyáikat. Ebből aztán egyáltalán nem tanul meg a kölyök küzdeni, mert csak "hirtelen kijöttem a világra";

4, valahogy az emberek nagyrésze mintha élvezné a másik szivatását: ezt mondom, de azt érzem, és helyette egy 3.-at cselekszem.

Szóval utálom én is, de úgy gondolom, hogy a bumeráng effektus működik a világban.

2018. ápr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Szeresd őket és nem tudnak olyanok lenni amit leírtál ;)
2018. ápr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem fogom már szeretni őket.
2018. ápr. 15. 12:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor magadnak okozol szenvedest
2018. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!