Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az van adtam egy barátomnak...

MEMO AHUN kérdése:

Az van adtam egy barátomnak pénzt 30 000ft és hoznia kellet volna valamit és nem hozta. És elég fontos dolog nekem, és azóta amióta megnéztem nem azt kaptam amit rendeltem tőle és azóta felse veszi a telefont. Ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 16. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Baráti kapcsolatot a pénz tesz tönkre.
2018. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felkeresni személyesen és érdeklődni, hogy "ez most mi volt?". Mondjuk, ha fel se veszi a telefont, sok reményt nem fűznék a dologhoz, pláne akkor, ha tanúja sem volt a pénz átadásának. Egy "baráttal" kevesebb.
2018. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Előttem lévő embernek én adtam oda neki a pénzt és mondta hogy hétfőn megkapom de amire ki nyitottam a dologhoz képest semmi sem volt. KB 1800 forintos szar.
2018. ápr. 16. 18:30
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Ezentul te vedd meg ezt a dolgot szemelyesen es nem jarsz igy
2018. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Járj a nyakára és mindenkinek híreszteld el a történetedet. Szerintem a pénzt már nem látod viszont és egy barátot elvesztettél. Sajnálom hogy ez volt a tanulópénz számodra.
2018. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Üzletben nincs barátság
2018. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kokain helyett valami szar speedet kaptál? szar az ilyen...
2018. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!