Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van/ volt itt olyan emberke,...

Van/ volt itt olyan emberke, aki olyan állapotban van, hogy nem tud, vagy nagyon nehezen kimenni a társadalomba, vagy tömegbe?

Figyelt kérdés

Lehet nem jó a kategória, de em tudtam hirtelen hová kiírni, itt meg eléggé szórt a válaszadók aránya.


Sajnos én is ilyen vagyok. Még nem győztem le, hanem együtt élek vele. Van munkám is, minimális szociális életem is, csak nem sok kell, hogy elpattanjon a húr, és olyankor nagyon összeomlok. Meg társaság nélkül nem nagyon tudok közlekedni :( De ha van velem valaki, akkor prímát el tudom rejteni ezeket a dolgokat, sőt szinte megszűnik sokszor.


Érdekelne, hogy ki, hogyan él ilyennel együtt?


2018. ápr. 16. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nehezen. Azt hiszem ennek egy része valós félelem is lehet, egy másik része pedig a megszokás miatt alakul így. Utóbbit próbálom visszaszorítani, előbbivel sajnos nem tudok mit kezdeni. Szerintem mások is így vannak ezzel. A házon belül, a kerítésen belül, az autón belül, a társaságon belül, azt gondoljuk nagyobb biztonságban vagyunk, valójában csak bezárjuk magunkat.
2018. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!