Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell ilyen szintre...

Miért kell ilyen szintre süllyedni?

Figyelt kérdés
Ma 4 (buta féle) cigány beszólogatott meg rugdosott az utcán, mert Realos táskám van, pedig nem is szeretem a focit, csakis a nagy helye miatt vettük meg, meg viszonylag olcsón jutottam hozzá. Mióta meg van, folyton be-beszólogatnak, és nagyon frusztál, legszívesebben felgyújtanám, hogy emiatt kell szívnom.

2018. ápr. 16. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csináltál valamit? Fordulásból ütni kell őket sorban.
2018. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sétáltam, meglátták a táskámat, elkezdték ezt, visszaütöttem az egyiknek, aztán elkezdtek hangosan szidni az utcán, el is átkoztak valószínűleg, mert utánna lerobbant a vonat, kiütéseim lettek meg betegnek érzem magam
2018. ápr. 16. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1. Sajnos nem mindenki akkora harcművész mint gondolom te. Van akinek 4 kigyurt kancigány képes az útját állni (mert ezeknek a kondin, verekedésen, lopkodáson és balhékeresésen kívül más dolguk nem akad).
2018. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
Ilyenkor kérdezd meg őket, hogy mi a problémájuk, és ha mondják a realos táskád, mondd el nekik, hogy nem vagy real szurkoló, csak azért vetted, mert nagy hely van benne, meg olcsó volt. Ilyen egyszerű..
2018. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!