Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon félek a pókoktól, mit...

Nagyon félek a pókoktól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olvastam egy kérdést erről ezen az oldalon. Emiatt merült fel, hogy tanácsot kérjek.

Midennap találok fekete pókot a szobámban.

Hetente többször takarítok, ételt nem viszek be, fertőtlenítő kendővel törlöm a port, mégis mindennap a fal mentén mászkálnak. Annyira félek és undorodok tőlük. Éjjel nem akarom, hogy rám másszon. Ha valaki tudja mi tartja távol őket nagyon hálás lennék, mert a tisztaság sajnos nem taszítja őket. :(



2018. ápr. 17. 02:27
 1/4 A kérdező kommentje:
fekete színű és vastag :/
2018. ápr. 17. 02:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugi nem fognak megenni. ( Elvileg )


Amúgy meg tényleg nem bántanak, nem kell félni tőlük.

2018. ápr. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Valóban ilyesztőek.


Laktunk egy albèrletben ahol pofàtlanul sok rovar volt nyàron.

Hangyàk kicsiktől a szàrnyasokon àt nyagyobbig.

Sőt volt lègyölő pókszàzlàbu is.

Undorító volt.


Egy alkalommal a felesègem hajnalban kiakarta kapcsolni a tv-t ès az asztalon volt a tàvirànyító.

Amikor èrte nyúlt egy nagy fekete pók is volt a tàvirànyító mellett.

Szegèny nem mert viszaaludni.

Hajnalban felkutattuk ès lefújtuk.


Naponta talàlkoztunk ezekkel a pókokkal,pedig mi is rendben tartottuk a hàzat.

Màr amennyire egy règi,dohos,vizes falú hàzat rendben lehetett tartani.



Nem tudtunk mit tenni ellenük csak egyet ,hogy vetünk pókírtó sprayt.


Azóta el is költöztünk abból a mocskos albèrletből.

2018. ápr. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Én is rohadtul félek tőlük és undorodom. Kicsi, nagy, mérgező, ártalmatlan, tök mindegy. Volt egy olyan albérlet, ahová néha be-bekerültek a házba nagy feketék, amiknek olyan vastag volt a lábuk, mint a gyufaszál. Nem viccelek, még a közelükbe sem mertem menni, volt, hogy kimenekültem a szobából és elsírtam magam, majd amikor elég lelkierőt vettem, egy jó nehéz, vaskos katalógust messziről hozzávágtam a pókhoz és egy felmosó nyelével nyomkodtam a katalógust, hogy tuti kinyírja a pókot. Nevetséges, tudom, de egyszerűen nem tehetek róla.
2018. ápr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!