Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztetek már olyan erős...

Éreztetek már olyan erős unszimpátiát, hogy szinte sugározza a negatív energiát az illető?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Hojjoj. Sok ilyen ember van.
2018. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Éreztem, de általában ezek mind ilyen szerencsétlen, szeretethiányos, megfáradt emberek, akiket már rengetegen bántottak, végül minddel teljesen jóban lettem.

Alapjában nincs is bajom az emberekkel.

2018. ápr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor van ilyen ha valakinek a tudattalanjában valami rossz asszociáció előjön. Én sem értettem hogy.miért utált egyik melóhelyen egy kolléganő. Ffi vagyok de semmi okot nem adtam rá.

Aztán egy járatos szakember mondta hogy au ilyen "oktalan" utálatnak mi az indítéka. Az hogy vagy emlékeztetem valakire vagy az hogy nem felelek meg a rámprojektált elképzeléseinek.

2018. ápr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Éreztem. Most is azt érzek... Próbáltam segíteni adott emberen,de aki mindog nyavalyog mindenről az menthetetlen.
2018. ápr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen ócska,bunkó cigány. Külsőre úgy nézett ki,mint egy flegma Barbie baba,áradt belőle a gyűlölet,a gonoszság....
2018. ápr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, elég sok ilyen ember van, akinek még a szar is keserű, és mindennel elégedetlenkedni próbál, hogy igazolja önmagát. Egyébként helyesen antipátiának írják a szót.
2018. ápr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"de általában ezek mind ilyen szerencsétlen, szeretethiányos, megfáradt emberek, akiket már rengetegen bántották"


Én is ilyen vagyok,😔 Akkor ez egyértelmű hogy negatív a kisugárzásom? Vagy lehet ennek ellenére pozitív, szimpatikus? Én nem vagyok flegma, vagy rossz indúlatú senkivel, nem is haragszom soha senkire, csak vissza húzódó vagyok és szégyenlős, de ha már valakivel megkedveljük egymást, akkor nagyon nyitott vagyok és barátságos. Csak eleinte félős. Remélem ezért még em váltok ki rossz érzést az emberekből.

2018. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!