Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti járnátok egy olyan lánnyal...

Ti járnátok egy olyan lánnyal / fiúval, aki vagdossa magát?

Figyelt kérdés
Az én véleményem az , ha egy normális épp elméjű lány/fiú meglátna egy szimpatikus lányt ,és teli lenne vágásokkal a keze , akkor szerintem bolondnak tartaná az illetőt ..... 14/F
2018. ápr. 17. 19:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
nem, mert nem normális. A figyelem felkeltésének nem ez az értelmes módja
2018. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem, nem szeretem a gyenge embereket
2018. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Hogyha azért vagdossa magát, mert tényleg komoly problémái vannak akkor igen.

Hogyha feltűnően mutogatja és csak azért csinálja hogy figyeljenek rá akkor nem.

2018. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Ha korábban tette, de már nem csinálja, akkor igen.

Egyéb esetben nem.

2018. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Nekem volt egy ilyen barátnőm. Nem párkapcsolati törtenet, a legjobb narátnőm volt sokáig. De jobb az ilyet elkerülni mert az ilyen típusú emberek tönkre teszik az egész környezetüket. Nagyon önuőek csak róluk szólhat minden meg az önsajnálatukról. Még megszabadulni sem lehet tőlük mert bosszúállóak. Ez a csaj addig szipolyozta a férjét amíg az belehalt annyira kikészült. A húga öngyilkos lett, az anyja lelkibeteg, az új élettátsát is kikészítette és a legtöbb barátját is. Az ilyen barátkozzon a hozzá hasonlóval. Aztán vagdossák magukat ha ez nekik jó meg panaszkodjanak. Hozzáteszem ezt a csajt kicsit sem érdekelte ha valaki a környezetében beteg lett vagy haldoklott. Abból is csak azt hozta ki, hogy ő milyen szerencsétlen mert a húgát ilyen állapotban látta. Nem a húga a a szerencsétlen akinek kimosták a gyomrát és a zártosztályra került.
2018. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet
2018. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem, mert csak divatból csinálják, manapság ez a trendi.:) hiszti, kényeskedés. :)
2018. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Soha. Van egy jó ismerősöm, aki vagdossa magát... Nem nagyon rejti el a dolgot, csak sajnáltatja magát. Meg rengeteg embernél látom, hogy posztolják a napukba meg instára a véres kezüket. Figyelemfelkeltés. Akinek igazi problémái vannak az nem posztolja ki. Szóval nem, mert egy csomó tini csak a figyelemfelkeltés és a sajnáltatás miatt vagdossa magát. Meg alapból, ha valakinek tényleg gondjai vannak és vagdossa magát, azt is elítélem. Ez semmire sem megoldás.


Egyszer egy barátnőm kérdezte, hogy vagdostam-e már magam fiú miatt? Khmmm miért is kéne? :D Szóval ez olyan tipikus tini dolog (mondom tini fejjel, de naa). Bármilyen kis gondom van = vagdosás, majd világgá kürtölöm.

2018. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén, hogy én nem... Nekem is elég gyakran vannak hangulatingadozásaim és néha enyhén depressziósnak, valamint teljes mértékben motiválatlannak érzem magam bármely tevékenység elvégzéséről legyen is szó. Szerintem ezt legfőképpen nálam a magány és egyedüllét érzése okozhatja. De olyan emberrel úgy érzem nem tudnék együtt lenni, aki szándékosan árt magának. Nem akarnék folyamatosan aggódni az életéért. 17/L
2018. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
Igen.
2018. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!