Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki 20-23...

Van itt olyan, aki 20-23 évesen (még) otthon ül? Ha igen, akkor miért és mik a távlati célok?

Figyelt kérdés
Sajnos jelenleg és újra arra fogok kényszerülni. Tanfolyam-munka miatt, nagyon szégyellem magam, de már szeretnék előrébb jutni, és azt úgy tudom, ha van időm.

2018. ápr. 18. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt, hogy otthon ül valaki? Ha tanulni és dolgozni jársz, az miért otthon ülés? Mit kéne helyette csinálnod? Nem értem.
2018. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy tanulás vagy munka, esetleg is-is a cél, de most otthon ül semelyik nélkül.
2018. ápr. 18. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. Nem volt pénzünk hogy egyetemre mehessek,meg hát úgy sehova,nagyon levoltunk égve. Munkalehetőség sem volt,elköltöztünk anyám élettársától mert összevesztek. Anyám még dogozott valamelyest,de alig volt fizetése,ráadásul két kisgyerekkel éltünk,a féltestvéreim,én kellett hogy vigyázzak rájuk míg anyám dolgozni ment..

Most már javult a helyzet van rendes munkája,és most kezdtem egy tanfolyamot. Ennyit birok egyelőre,remélem ezzel lesz valami munkám..

2018. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
Jelen. Tökéletesen kényelmesen megélek a pókerból, aztán ha megunom majd ezt a viszonylag otthon ülő életmódot akkor megpróbálok nagyban játszani, aztán majd kiderül.
2018. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!