Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan írnátok le az üres...

Hogyan írnátok le az üres tekintetet? Milyen ez a tekintet?

Figyelt kérdés

Ritkán, de hallani szoktam azt a kifejezést, hogy:

"Olyan üres tekintete van."

Most éppen egy krimi animében hallottam ezt.

Esetleg valami képet, ha tudtok ajánlani vagy weboldalt. Köszönöm!



2018. ápr. 19. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Falusi kocsma zárás előtt. Ott találsz üres tekinteteket.
2018. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudunk képet és weboldalt linkelni. Hány éves vagy, hogy nem tudod ezt a kifejezést értelmezni. Általában ha ránézel egy emberre, meg tudod mondani hogy érzelmes tekintete van e, vagy pedig hűvös. Vagy épp csak ürességet látsz benne. Ezt érezni kell. Vele együtt sokszor az arc kifejezés is árulkodó, ha valaki belül üres.

Akinek üres tekintete van, az kb. annyit tesz "nem érez semmit", hanem csak olyan mintha ott ülne melletted a teste, de mikor a szemébe nézel, mintha a lélek nem lenne a testében. Ennyi. Ezt érezni kell, nem egy képről nézegetni, meg weboldalról.

2018. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még soha nem találkoztam üres tekintettel. Nem is tenném fel akkor a kérdést. Illetve érdekelnek a nézőpontok, meglátások, vélemények stb...
2018. ápr. 19. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Google "thousand yard stare"
2018. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!