Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tanulhatnék meg szebben...

Hogyan tanulhatnék meg szebben, vagy akár így írni? Vagy ez nagyon befolyásolja a személyiséget is?

Figyelt kérdés
[link]
2018. ápr. 20. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Forditva, a személyiségtől lesz valakinek jó, és egyedi irása. Egyébként meg gyakorolni kell és fog az alakulni.
2018. ápr. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még középiskolás koromban próbálkoztam vele, és igenis lehet az írásképet tudatosan alakítani. Viszont nagyon nagy odafigyelést igényel és nagyon lelassítja az írást.

volt néhány szép betűalak, amik nagyon tetszettek és be is építettem őket az írásomba. ilyen volt a német gót folyóírás. Odavoltam érte (a Z betűt egyszerűen imádtam)! a magyartanárom kevésbé :D Szóval gyorsan letettem róla, hogy ezt használjam. De ettől függetlenül vannak formák, amik megmaradtak, viszont csak akkor, ha odafigyelve, lassan írok, mert szépen akarok írni.

Ha gyorsan írok, totál macskakaparás az egész, sokszor én sem tudom elolvasni később.

2018. ápr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az általad linkelt betűk pedig tipikus példái lehetnének a szabvány betűknek. Azt is lehet tanulni, ahol van műszaki rajz, ott kell is. Ha azt megtanulod, begyakorlod, akkor nyilván kicsit alakul a személyiségedhez, már meglévő írásodhoz, de maga az íráskép lehet hasonló.
2018. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi ennek a betűtípusnak a neve?
2018. jún. 8. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!