Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hiszel az újrakezdésben?...

Hiszel az újrakezdésben? Hányszor határoztad már el, hogy újrakezded az életed?

Figyelt kérdés
Sikerült?

2018. ápr. 20. 19:22
 1/3 anonim válasza:
Sokszor akartam ujra kezdeni. Eddig egyszer se sikerült. De hiszem hogy egyszer ujra lehet kezdeni.
2018. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csoda lenne ha sikerrel zárulna számomra az újrakezdés. Ezerszer próbálkoztam, mégsem sikerült.

Nem varázsütésre várom a csodát, tettem lépéseket mégis minden kudarcba fulladt.

2018. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sosem hittem benne. Problémák elől nem lehet elmenekülni. Tanulni kell, fejleszteni magad, és a probléma megoldására törekedni. Nekem sikerült eddig mindent megoldanom. Volt olyan, ami 3 évig tartott... egy ilyenre büszke lehetek, ez éltet. Ha elmenekültem volna, akkor ugyanaz az üres csicska lennék még most is. Tudattalan szargombóc, ugyanazokkal a problémákkal, csak máshol...
2018. ápr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!