Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez kezdjek most? Kicsit...

Mihez kezdjek most? Kicsit elkeseredtem.

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és fiú. Amióta egyedülállóként élem a napjaim, egyre rosszabb nekem. 8 hónapja van ez. 2 hosszú kapcsolatom volt, az első 6, míg a második 8 hónapig tartott. Jelenleg is a második utáni traumát szenvedem, már 8 hónapja. Bár már nem egyszer megfordult a fejemben, hogy kéne egy barátnő, vagy már hiányzik a szex, hiszen lassan 1 éve nem volt. Nem tudok mit tenni, az ismerkedés számomra nehéz, hiszen visszafogott vagyok. Nem, nem járok el itthonról, suli után egyenesen haza. Sosem voltam szórakozóhelyen és ne is mondja senki, hogy menjek, én nem akarok. Kétségbe estem, mert nem megy.. A menő facebookos bejelölöm ráírok szerintem egy ocsmány munka. Bár így voltak barátnőim.. Amikor elmesélném valakinek a problémám az van, hogy már megint baszogatom őt.. Aki keres az azért keres, mert kell valami neki. A facebookomat ki akarom törölni. Így is magányos vagyok. Konkrétan gyűlölök így élni. Magányomban már a tinderhez fordultam, de hiába van több párom ez egy semmirevaló közösség. Nincs kiút? Mit tegyek?

2018. ápr. 20. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne küső tényezőktől várd a boldogságot. Légy először magaddal rendben, a kisugárzásod is megváltozik. 19 évesen "gyűlölök így élni" kijelentés...

Először barátkozz meg saját magaddal.

2018. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Hogyan kezdjek neki? Tanácsokat várok, sajnos teljesen leamortizálódtam. Haveroktól mimdog azt hallom, hogy gyerünk buliba.. De én egyrészt nem mehetek, nem akarok és nem érdekelnek az alkoholizálók. Én tunyacsáp vagyok.. Legalábbis olyan
2018. ápr. 20. 22:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Az nem baj. ☺ olyat ne is csinálj, amihez nincs kedved, vagy nem dob fel. Próbálj meg rájönni, hogy mi tudna lekötni. Pl. sport, olvasás, makettezés... bármi, amitől jól érzed magad. Tudom, hogy sablonos, de hidd el, ez fontos.

Jóbarátod van? Vagy csak haverok? Több közös programot is lehetne csinálni, de csak amihez kedved van! Csak magad miatt akarj bokdog lenni... a te életed miatt... ne egy aktuális barátnőn múljon már... az nem igazi jólét/boldogság?/, ami függ valamitől/valakitől. Ezt a legfontosabb megtanulnod. Eőbb-utóbb megfogod ☺

2018. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy csak haverok. Ami nekik vicces én sértőnek érzem, én nem rajongok a hangos zenéért és a kocsikért, utálom.. Ők igen.. Szoktam játszani steamen és szeretem a filmeket. Jóbarát nem igazán van. A legrégebbi haverom is (16 éve ismerem) sokszor hülyéskedik, ha megkérem, hogy ne bent cigizzen meg se hallja, stb..
2018. ápr. 20. 22:42
 5/6 anonim válasza:
0%
A ketsegbeesesedet nezve, tudom mire lenne szukseged.Nem gunyolodva momdom, ne erts felre, nem akarlak megbantani. Szerintem Jezusra van szukseged, aki meg tudja valtoztatni az eletedet es egy remenyteljes jovot tud adni neked. En megtapasztaltam, en is voltam ilyen nehezebb helyzetekben de O volt az aki megsegitett. Teged is nagyon szeret Isten es meg akar ajandekozni az elet osszes aldasaival. Jezus annyira szeret es szeretett hogy meghalt erted, hogy neked egy boldog jovot tudjon adni! Koszonom hogy vegig olvastad!:)
2018. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Tinder nem a legjobb hely, ha komolyabb kapcsolatot keresel, de nem lehetetlen. Vannak sikersztorik.

Egyénként sajnos akkor nem találsz senkit, ha nagyon szeretnél. Én mindig így jártam. Ha nagyon túl akartam lenni valakin sosem jött a következő.

Fejleszd magad, csinálj programokat és majd ha itt lesz az ideje megismered akit kell.

2018. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!