Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másra is rájött ez az érzés?...

Másra is rájött ez az érzés? Mit kezdett vele? 22/L

Figyelt kérdés

Eddig motivált, céltudatos voltam.

Évekkel ezelőtt elterveztem mi akarok lenni, hol akarok élni, hogyan leszek boldog.


Most belegondoltam ezekbe és semmi örömöm nem lelem bennük.

Szakításon vagyok túl, nagyon megtörtem és még a legjobb barátnőmben is csalódtam.

Ez lehet ok?


Semmi életkedv, edzést is abbahagytam. Feketék lettek a mindennapjaim.



2018. ápr. 21. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Ilyesmit kb minden ember átėl. Majd elmúlik
2018. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
88%
Az edzést újra kellene kezdeni, a legjobb módja a depresszió megelőzésének. Ha nem okoznak örömet a céljaid, akkor tűzzél ki újakat.
2018. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Gyere el velem kosarazni:) alig van társaságom pedig szeretek mozogni:) újra visszajön a kedved! Persze ebben az országban nem csodálom hogy a Fiatalok 90%nak nincs semmi élet kedve...igy van ez itt... 22f
2018. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem baj az ha kicsit lent maradsz a padlón..


én mindig erő gyűjtés után vagyok sikeres

2018. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 Ez igazán kedves tőled. Máris jobb kedvem lett :D
2018. ápr. 21. 13:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Komolyan mondtam!:) van pár lány barátom de ők nem szeretnek kosarazni!:(
2018. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még sosem.voltam motivált, céltudatos, és azt sem, hogy mi akarok lenni.


Viszont én mev tudok boldog lenni ettől függetlenül is.


Egy szakítás és csalódás meg persze, hogy hatalmas stresszt jelent. Meg kell találnod, hogyan lehess boldog egyedül, a jelenben. óriási változás az életedben.

Viszont ha túl leszel rajta, lendületbe jössz, akkor visszatér a motiváltságod is. De törekedni is kell rá, hogy visszaszerezhesd.

2018. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális hogy lemerülsz mint egy aksi, idő kell hogy új életre keljen a tested.

Sokakkal így van vagy volt , ahogyan velem is , férfi létemre sírtam, nem azért amiért ezt tette, hanem ahogyan az egészet csinálta. Ez van az élet megy tovább. .....amire szugseged van az az idő. :) jobbulast. F.

2018. ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elviselem, kaptam már eleget az élettől. Motivált és céltudatos sosem voltam, most meg végképp elment az összes életkedvem. Semmibe vesznek, lehúznak, semmi sem sikerül, egy darab barátom nincs, kapcsolatról meg felesleges álmodnom.
2018. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!