Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire baj,...

Szerintetek mennyire baj, hogy 14 évesen nem akarok barátot?

Figyelt kérdés
14 évesen nyílván érdekelnek már a fiúk, úgyhogy nem arról van szó, hogy nem érdekelnének. Most is van egy khmm ”srác”, aki tetszik, de nekem jelenleg fontosabb a tanulás, a bébiszitterkedés, a sportolás és a családommal való együttlét. Szerintetek ez baj?

2018. ápr. 21. 23:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elnézést a fogalmazásért, kicsit fáradt vagyok már, de nem megy az alvás.
2018. ápr. 21. 23:29
 2/13 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen még barbieztam 😂
2018. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 Én legutoljára 8 évesen barbiztam kb. Hát hiába, változnak az idők. 😂
2018. ápr. 21. 23:36
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Mi az, hogy "khmm "srác""?? Tetszik egy fiú, történet vége. Nem jön össze az ember mindenkivel, aki tetszik neki. 14 évesen még gyerek vagy, semmi baj nincs azzal, hogy nem a párkapcsolatosdira van igényed. Meg kell ahhoz is érni. Na meg ez a "tetszés" semmit nem jelent amúgy sem, ha szerelmes lennél, akkor kezed-lábad törve rohannál utána. Így meg nincs min görcsölni.
2018. ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4 ”Mi az, hogy "khmm "srác""??”

Azért írtam így, mert idősebb nálam... Jóval.

2018. ápr. 21. 23:43
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Nem. A párkapcsolat az a protézis, amit saját egyéniség helyett használnak az emberek
2018. ápr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Egy újabb felesleges kérdés.
2018. ápr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Akkor főleg ne erőltesd még a dolgot, tudod te szerintem, hogy gyerek vagy még hozzá. Mindenki máskor érik meg érzelmileg a párkapcsolathoz, te még nem tartasz ott. Ez 14 évesen teljesen rendben van.
2018. ápr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Attól függ mihez vagyok még gyerek... Ahhoz az emberhez igen, még az vagyok. Ezért sem rohanok utána kezet-lábat törve. A nagy korkülönbség miatt amúgy sem lehetne köztünk semmi. A párkapcsolathoz viszont nem hiszem, hogy gyerek lennék. Egyszerűen csak nem szeretnék barátot és ennyi.
2018. ápr. 21. 23:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem egyatalan nem baj én 17 éves létemre még mindig nem akarok. Mindenkinek máskor jön el a megfelelő idő. Ez így sokkal jobb,mint a sok 14-15 éves aki már 3 fiún túlvan.

Majd később valószínű megváltozik ez, ha találkozol egy nagyjából veled egykorúval akivel egymásba szerettek.

17/L

2018. ápr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!