Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan lehet tudni hogy...

Honnan lehet tudni hogy valaki tényleg törölte a facebookját vagy csak fel van fügesztve?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 22. 01:08
 1/6 anonim válasza:
9%
Szia, sehonnan.. Csak felfüggeszteni lehet egyébként, törölni nem lehet, azért tudom ilyen biztosra mert éppen én is inaktiv vagyok tehát felfüggesztettem korlátlan időre... Ha egyszer ujra belépnék minden ugyanonnan folytatodna... Törölni végleg nem lehet.
2018. ápr. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én tegnap töröltem egy régi face fiókomat,telom nem lehet de laptopon vagy gépen igen súgóközponton keresztül

Itt egy link róla [link]


Amúgy nem tudod hogy most törölte vagy függesztette ha használ mást vagy ismered és össze futsz vele meg tudod kérdezni

2018. ápr. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán lehet tudni. De lehet törölni első. Annyit vettem észre, hogy mikor felfüggeszttettem akkor látható volt a profilom, csak kép nélkül és adatok nélkül, alanature a név látszódott. Ha töröltem pár hét után egyáltalán nem lehetett látni a profilt.
2018. ápr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem... :D lehet törölni, igen, telóról is.

Kérdező, nem lehet tudni. Majd meglátod, ha függeszti, max. egy hét után újra láthatóvá válik a profilja

2018. ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még mindig lehet törölni a facebook-ot telefonon és gépen is. Legalább egyesek baromságo ne irjanak.

Kérdező,nem fogod sehonnan megtudni h törölte e magát valaki v csak fel van függesztve a profilja

2018. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is telefonról töröltem magam pár hónapja. Nincs már meg egyáltalán a profil. Függesztésnél csak adat és kép nélküli neves profil van.
2018. ápr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!