Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék annak érdekében,...

Mit tehetnék annak érdekében, hogy nagyobb legyen az önbizalmam? 25N

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár évben nagyon csorbolt az önbizalmam, nem igazán érzem magam értékesnek, mert az a férfi, akit szerettem egy másik csajjal kezdett. Néhányam azt rebesgetik, hogy csak szórakoznak egymással, de ez egyrészt nem igazán érdekel, másrészt pedig az én helyzetemen nem segít.

Ismertem a lányt régebbről, de mindig nevetségesnek tartottam, mert szivatta az embereket, sokszor bunkó volt, akárhova megy annyira rázza magát, hogy észrevegyék, hogy tényleg szántam. De miután összejött ezzel a férfivel elgondolkoztam, hogy lehet, hogy én lennék selejt? Én is adok magamra kívül-belül, de ez, hogy nem engem akar, nagyon fáj.

Néha vannak jobb napjaim, hogy úgy érzem, hogy értékes vagyok, mert sok férfi udvarol, és nem azért, mert egy önimádó nőcske vagyok, hanem, mert kedvelik a személyiségemet. De a mai világban ez megint semmit nem ér.

Mivel tudnék kicsit dobni az önbizalmamom?


2018. ápr. 22. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Én kb ugyan ebben a helyzetben vagyok 25 évesen, nekem van egy trükköm amivel óriási önbizalmat lehet generálni..viszont észre vettem, hogy megutálnak az emberek miatta :D...ha meg nincs akkor meg leszarnak.



Szóval reális kéne (és ez a nehezebb) mint generált.


Amúgy bármikor egoistát tudok magamból csinálni repkedek az önbizalomtól.


Az önreflekciót kell használni...viszont vigyázzni kell vele, mert nagyon káros is tud lenni (másokra).

2018. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1, Tovább kell lépj;

2, Ne a másik érdekeljen, hanem saját magad (boldogsága);

3, "...mert kedvelik a személyiségemet": ezt kamatoztasd, ezt használd ki!

Van benned érték, akkor az mentén gondolkodj, hogy mit tudsz vele kezdeni. Sportolj, járj valamilyen tanfolyamra, bontakoztasd ki a tudásodat és a várható sikereiddel együtt beindul az önbizalmad is:).

2018. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!