Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj, hogy nem tudom elfogad...

Az baj, hogy nem tudom elfogadni a testemet? Elégsokszor leszolom Egyszerűen jobbat szeretnék

Figyelt kérdés
18-évesves lány vagyok

2018. ápr. 22. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég a jobbat szeretnék! Ha tényleg jobb testet szeretnél akkor egyél rendesen és kezdj el sportolni! Én mindig azt szoktam javasolni, hogy fogj egy noteszt és egy tollat(nem telefon, nem laptop). Állj be egy tükörrel szemben fogalmazd meg mi nem tetszik magadon! Aztán döntsd el milyen az állóképességed, mennyire vagy energikus? Ezután keress megoldást a problémákra mert a siránkozással csak visszább vagy előrébb soha. A csoda bogyó a 2 hónapos diéta nem megoldás de az életmód váltása és a rendszeres sport igen.
2018. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Alig van nő, aki elfogadná testét 18 évesen.

Ez még rendben van, de arról már nem szólsz, mit teszel érte, hogy olyan legyen, amilyet szeretnél.

Sóhajtozással semmi nem fog változni, legfeljebb az egod megy lefelé.

2018. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Lehet nincs veled semmi gond. Ez mindig így van. F/19
2018. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De mit nem tudsz rajta elfogadni? Túlsúlyos vagy? Van valami, amivel konkrétan bajod van, vagy csak az összkép nem tetszik? Ja és mások milyennek látnak?
2018. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Abban az esetben tényleg az egyetlen lehetőség az önelfogadás,ha mondjuk a lábaid hosszával, a magasságoddal, vagy a melled nagyságával nem tudsz megbékélni.

Ha túlsúlyos vagy, vagy nem találod elég feszesnek, izmosnak a tested, az ellen -mint már előttem írták- könnyen tehetsz mozgással, és fogyókúrával.

Amúgy sokat dobhatsz a megjelenéseden az alakodhoz és az egyéniségedhez illő ruhákkal, hajviselettel és sminkkel. Van nem egy, születésétől fogva mozgássérült ismerősöm -mivel ilyen iskolába jártam-, akik egy teljesen aránytalan (csúnya szóval élve torz) testben élnek, kerekesszékkel vagy nagyon lassan, járókerettel, bottal vagy bicegve közlekednek. Ennek ellenére nagyon kifinomult stílusérzékük van, és nem vesztették el a humorérzéküket, sokat mosolyogtak. Kellemes volt rájuk nézni, mondom ezt fizikailag ép emberként! Nem tudom, ismered-e Hozleiter Fannit, avagy Mosolykát. Szintén mozgássérült (izomsorvadásos), és egy blogot vezet. Őt nem ismerem személyesen, de híresnek számít, így őt hozom fel példának. Vagy a Mini páros című reality sorozatból a feleséget (neki sajnos nem tudom a nevét). (Ez a sorozat amúgy egy kisnövésű házaspárról szól.)

És igen, baj az, ha nem tudod elfogadni magad, mert boldogtalan leszel tőle, és így más téren is hanyatlani fogsz! Saját tapasztalat.

2018. ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mit nem tudsz elfogadni rajta és miért? Mit tettél érte hogy most ilyen és mit kéne tenned ahhoz hogy jobb legyen?

Sejtem amúgy, de érdekelne h te h állsz hozzá.

f/23

2018. ápr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na először is kb 145-cm vagyok 47-kg voltam mèg az edzès ès a fogyokura elött!

Nagyon sokáig nem hiztam ès ez zavart,utana elkezdtem hizogatni de sajnos a testem nem maradt olyan feszes, a mellemmel elegedett voltam de a többivel nem! A hasamat nagynak èreztem! Ezèrt kezdtem el edzenni es fogyozni! A mellem lement es ez nagyon zavar ! Nem erzem magam eleg noiesnek!

2018. ápr. 23. 01:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Miután ez genetika, eldöntendő, hogy a súlyoddal fogsz-e foglakozni, Neked nem tetsző keblekkel, vagy elfogadod a Neked tetsző keblekhez tartozó súlyt.

A döntés a Tied!

Tedd azt, amikor jobban érzed magad.

2018. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Fogytam három kilót :) 44-kg vagyok :)
2018. máj. 21. 22:50
 10/11 anonim ***** válasza:
És jobban nézel ki? Jobban érzed magad a bőrödben?
2018. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!