Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt az a pont, amikor azt...

Mi volt az a pont, amikor azt mondtad, hogy itthagyod ezt az országot?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem az inditatások, mert szerintem nekem is eljött.
2018. ápr. 22. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

A fidesz újabb győzelme

Nem sokáig adózok már ennek a rabló,foci bzi kormánynak.

2018. ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, amikor mást okolok a saját szerencsétlenkedésem miatt. Tudod, odakint szart pucolni sem szégyen. Rá lehet fogni az Orbánra.
2018. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Minden szombaton túlórázok,de így is keveset tudok félretenni.Unokatestvérem 3 év alatt többet ért el az Egyesült államokban,mint itthon ugyanennyi idő alatt.

De legyen neked igazad...

2018. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Most van ez a pont.

Élni másik városba nem lehet mert nem tudom megfizetni, ahol lakom munkát évek óta nem kapok, szórakoznak az emberrel, miközben mások meg már jól megszedték magukat. Csórónak születtem, az anyám feldobja a pacskert egyenes út vezet a kuka mellé.

2018. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elegem van abból, hogy hason kéne csúszni még több év után a szakmámban azért, hogy gombokért dolgozzak és szrt puccoljak !
2018. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Engem leginkább két dolog gondolkoztat el:

1. munka

2. emberi hozzáállás


A munkában például azt látom, hogy hiába én hajtok, én vagyok a "láthatatlan" elem, a felettem lévők learatják a dicsőséget, miközben én végeztem el az ő munkájukat. Évente új autó, új ház, nyaralások. Nálam meg elfelejtődnek a fizetés emelések, év végi bónusz is vicc az ő prémiumaikhoz képest, bezzeg ha hiba van azonnal enyém a felelősség. Emellett a munkakör, munkatársak sem a legjobbak.


Meg az egész munka érzés. Hogy azt érzed, csak egy pótolható munkaeszköz vagy aki termeli a pénzt a cégnek. Egyik nap feldobod a talpad, holnap már más ül a helyeden. Pedig nem keresek rosszul, 350+ ezer. De külföldi munkával alsó hangon ennek a 3-szorosáról indulnék még kezdőként is és sokkal jobbak az előrelépési lehetőségek, jobb az "emberanyag" és eszközök a munkához.


Másik és legfőbb ok, az emberek országos szintű hozzáállása egymáshoz. Konkrétan az, hogy mindenki gyűlölködik, mindenki a másikat utálja. Nem akarok politikába belemenni, egyik pártot sem szidni. De maga a tény elgondolkoztató, hogy arra a szintre süllyedtünk, ahol elég egy nevet kimondani, egy arcot mutatni, hogy tessék, itt van, őt kell gyűlölni és az emberek már vérben forgó szemekkel gyűlölik is. Értem én, hogy gonosz, rossz ember a Soros. Csak ennyi erővel egyszer a saját arcképemet is viszont láthatom, hogy tessék, ő az új ellenség.


Vagy elég kimenni az utcára, az emberek egymással ordítanak, úgy beszélnek egymással mint a kutyával. És az összes ismerősöm ezt látja, tapasztalja, nem csak én. Elég egy-két apróság, valaki lassabban száll le-fel a villamosról és ár habzó szájjal az anyját szidják.

2018. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már rég. Sorrendben a legnagyobb problémáim: a magyar ember mentalitása, utálom az éghajlatot, kevés a fizetés.

Voltam kint turista vízummal USA-ban és sajnos rá kellett jönnöm az ottani ember is ugyanolyan hülye, mint itthon, csak másképp. Így végül nem vállaltam el kinti munkát, pedig segítettek volna. De még gondolkozom rajta és szinte biztos, hogy megyek csak még emésztenem kell.

2018. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem jött el ez a pont és valószínűleg nem is fog már. Igaz, én nem vagyok az az "otthonom az egész világ" típus.
2018. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!