Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sírnak sokan, hogy ha...

Miért sírnak sokan, hogy ha sok pénzük lenne ezt meg azt csinálnának, meg milyen csórók, aztán meg ott feszít pl a facebookon a külföldi nyaralási kép meg milyen országokba jártak?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 23. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Az emberek egy része minden helyzetben szeret panaszkodni. Ne keress mély okot, így szocializálódtak, ilyen a személyiségük. Ne foglalkozz velük.
2018. ápr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1, Volt egy időszak, amikor mindenki sírt-rítt, aztán felvett hitelt, lett ház, autó, utazás, nagy TV, aztánmegint ment a srás, hogy "szegény én, elszámoltam magamat X, Y, Z miatt", tehát NEM a saját vágyam, az előre nem gondolkodásom volt itt sem a hiba...;

2, Photoshop.

2018. ápr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kit erdekel, had sirjanak....
2018. ápr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert a magyar ember általában fontossági sorrendet állít. (a fizetés mellett alap virtus).

Ha van X összeg a kezében és az a listájából csak egy valamire elég, akkor sír a másik kilenc miatt, ahelyett hogy örülne annak az egynek, ami végre összejött.

Én pl. nagyon örülök, hogy idén végre elmegyünk nyaralni. Akkor is ha ezzel az új konyhabútorunkról mondtunk le.

2018. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az is fura nézegetem a depressziós csoportot a facebookon és ott is egy csomó ember van akik külföldön sok helyet bejártak fotó is van ezerrel,de akkor miért depressziósak vagy szorongók?Hát tuti az életük.
2018. ápr. 23. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez természetes, az emberekbe bele van kódolva hogy sose legyen megelégedve azzal amije van. Ha nem így lenne senkinek se lenne motiváltsága fejlődni újabb célokat elérni, ha nem ilyen lenne az emberi természet valószínűleg ott ragadtunk volna a kőkorszakba kőbaltával a kezünkbe.

Ez az ami motiváltságot ad a fejlődésre, viszont azt a részét hogy állandóan panaszkodnak az emberek azt tényleg nem tartom valami egészségesnek...

2018. ápr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

,,Az is fura nézegetem a depressziós csoportot a facebookon és ott is egy csomó ember van akik külföldön sok helyet bejártak fotó is van ezerrel,de akkor miért depressziósak vagy szorongók?Hát tuti az életük."

ha te bejárhatnád ingyen amerikát/ázsiát, de mikor hazaértsz kiderül hogy meghalt az az anyád, te örülnél, hogy "huh legalább bejártam a fél világot"? Mert nem hinném

2018. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

# 7


Ki beszélt itt valaki meghalásáról?Sokan nem ilyenek miatt szoronganak,hanem akár évtizedek óta tartó dolog is lehet.Te meg most mondtál egy szélsőséges dolgot.

2018. jún. 5. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!