Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30 évesen még nem vágtam le...

30 évesen még nem vágtam le egy állatot se. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Mikor kisebb voltam gyerekkoromban apám ennyi idős volt, mint most én. Akkoriban emlékszem, vágott le tyúkot, kakast, nyulat, kecskét, disznót stb.. Ahhoz képest, hogy én is már hasonló kotban vagyok nem csináltam még ilyeneket. Ti, hogy vagytok ezzel, vágtatok már le állatokat? A mi korosztályunk így el van puhulva vagy csak én vagyok így? Ja és gyerekem sincs még, apámnak már ilyenkor régen két fia is volt.
2018. ápr. 23. 07:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vágtam még le, 30 éves vagyok, gyerekem sincs.Nem kell összehasonlítani magunkat a szüleinkkel.Akkor még más idők jártak.A tőlünk fiatalabbak szerinted mit csinálnak.Semmit.
2018. ápr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elmúltam 60 éves, ugyan van több gyerekem, de ettöl még egyetlen állatot sem vágtam le, és nem is szándékszom ezen változtatni.


De nem értem, ez egyáltalán miért jelent neked problémát?


Te vagy apád klónja és mindent ugyanúgy kell megélned vagy mi van?

2018. ápr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Miért kellene tyukot, kecskét gyilkolászni? Kiveszem a az ABC-ben a hütöböl. Szerinted azt még böködni kellene nagykéssel?
2018. ápr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

Én meg hentes vagyok, pár állatot levágtam már, és megsúgom amit te kiveszel a bolt hűtőjéből az egy gusztustalan tápos hulladék, ami járni se tudott és nem látott napfényt se. Saját szememmel láttam hogy működnek ezek a baromfi telepek, ott döntöttem el, hogy többet nem eszek bolti húst, csakis olyat amit magam neveltem fel és az udvarban csipegetett.


DE a kérdésre is válaszolva: Nem gáz se az ha vágtál már le állatot, se az ha még nem. Nem kell mindenben a szüleidet követned, ez már nem az a világ amiben ők nőttek fel. Ettől nem leszel puhány :D

2018. ápr. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Na ezért kellene tiltani a háztáji haszonállat tartást, mindig is tudtam, más gondolkodással bírnak azok, akik gyerekkorukban ilyen közegből jöttek...

Legyen elég ez csak a vágóhidaknak.

2018. ápr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tiltani kéne a háztáji haszonállat tartást, te normális vagy? Levegőt azért még vehetünk, ugye?

Amúgy megsúgom nem ettől függ... mi is tartunk tyúkokat, de csak a tojásáért. Lehet hülyének nézni, de az évek során annyira a szívünkhöz nőnek, hogy nem vágjuk le őket.

2018. ápr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ennek egyetlen hátránya van, ha szereted a húst, akkor még nem ettél igazi friss húst, csak mikor apukád vágott. A bolti és saját vágást, nem is lehet összehasonlítani.
2018. ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 40 voltam, de még én sem. Képtelen lennék rá amúgy.
2018. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Azt, hogy egy hazug ember vagy..... te is öltél meg állatokat.... Olyan biztos, mint hogy ezt írom.... Egér, vagy pók, rovarok, hernyó, kukac az ásóval..... Ne fényezzük magunkat. Rendben?
2018. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egy egeret tényleg megöltem egyszer. Beleragadt a csapdába és már kínhalálán szenvedett, mert nem tudott kimászni, így inkább én agyon csaptam, hogy ne szenvedjen. De most, hogy így mondod halat is öltem már meg, amit később megcsináltunk halpaprikásnak, még gyerekkoromban. Egyéb kisebb rovart, bogarat is már.

Ezek azért még se olyanok szerintem, mint egy nagyobb állat levágása. Nem vagyok szent, de főleg nem álszent.

2018. ápr. 23. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!