Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyen barátot vagy osztály...

Ti milyen barátot vagy osztálytársat kedvelnétek jobban?

Figyelt kérdés
A)Egy olyat aki csendesebb,nehezebb "eset",néha kicsit mindent letojónak tűnhet de sosem sért meg mikor beszéltek,ha pedig kell segíteni vagy rosszabb kedved van akkor azon van a figyelme,hogy segítsen és előjön a rendesebb éne. B)Vagy egy olyat akivel könnyebben állsz szóba,azaz beszédesebb és többet is dumáltok mindenféléről,hülyültök(néha elég is belőle),de olykor mondd olyan sértéseket amik rosszul eshetnek és nem annyira megbízható ha kérsz valamit.
2018. ápr. 23. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első, én is olyasmi vagyok ésás hozzám hasonlób emberekkel is jól kijövök. A második is szimpatikus lenne amúgy, ha nem mondana bunkó dolgokat.
2018. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* és más; hasonló
2018. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első nem tűnik valami megbízhatónak, csak azért nem mond el nekem valamit, mert nem akar megsérteni? Inkább a B.
2018. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul értelmezted szerintem,az nem jelenti azt hogy sunyi is
2018. ápr. 23. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:

A is B is

Mindkét "fajtából van 1-1 cimborám,bár utóbbi kb az öcsém.

2018. ápr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A, mert én is ilyen vagyok, de van pár haverom a B-ből is.:)
2018. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!