Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » KriszhAdvice-nak mi az igazi...

KriszhAdvice-nak mi az igazi neve?

Figyelt kérdés
(Aki nem tudná kiről van szó: [link]
2018. ápr. 23. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, de most rákerestem és tök szimpatikus, szóval köszi. :D
2018. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szivi :D

valaki a kérdésre is tud válaszolni? xD

2018. ápr. 23. 21:39
 3/10 RiskaYT válasza:
0%
Krisz
2018. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Teljes nevét kérdeztem utolsó, vezetéknévvel együtt.
2018. máj. 15. 22:29
 5/10 anonim válasza:
0%
Minek kell neked? Jajj...
2018. máj. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
18%
Egyik streamjében mondta, Tamás Krisztián.
2018. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
39%
Mate990, mert te jobb vagy a rasszizmusoddal..Te agyoniskolázott.Az ilyen emberek, mint te, csak a levegőt fogyasztják előlünk, mert semmire való férgek. A kis monitorod előtt akármit pötyöghetsz, de ha a való életben szájon töröl valaki, te kis takony, akkor ne lepődj meg. Neked nem büdös a szarod, mert neked fehér a bőröd igaz? A kis nyomi bőrszined alatt rosszabb vagy, mint az alja cigányok. Engem nem érdekel, hogy ki milyen származású, engem csak az érdekel, hogy ki milyen ember. Te egy olyan ember vagy, aki szaromat nem ehetné meg. Az ilyen emberek miatt tart ott a világ, ahol tart. Gratulálok neked.
2018. jún. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
54%
Előző vagyok. A másik meg az (Ez az utolsó, amit írok, csak miheztarzásképpen), hogy ha annyira utálod, meg "cigó, műmájer", akkor miért vagy ennyire képben mindennel? "Youtube csatiján az e-mail" stb stb. Miért nem tudod ignorálni? Az abból adódó irigység beszél belőled, hogy sokkal többet elért az életben, mint te. Hidd el nekem, még nagyon sokat kell tanulnod fiam. Annak a gyereknek sokkal nagyobb a szive és az intelligencia szintje, mint a tied. Nem nyalizok neki, semmi ilyesmiről nincs szó, csak unom/utálom, hogy ez megy a neten és a magadfajta emberek ilyenné teszik a világot. A Bassawy gyerek is szín tiszta irigységből el kezdte kiparodizálni. Mindannyian láttuk, hogy milyen szánalmas nemde? Most meg törölte a csatornáját, vissza tért a régi csatornájára és úgy tesz, mint ha mi sem történt volna. Csak egy baj van ezzel, a valódi életben nincs ez. Ha valamit elb*szol, az el lett b*szva, szóval okosan az indulataiddal, ezt jó tanács ként mondom. Mert ez a viselkedés, amit most itt produkáltál soha nem vezet jóra. A végére lehiggadtam. Na Szevasz.
2018. jún. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
KriszhAdvice igazi neve Lakatos Krisztián. Legalábbis a testvérének a neve az, ezért gondolom az övé is
2018. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Tanács Krisztián néven van fenn Facebookon de az igazi neve Lakatos Krisztián! Gondolom hogy ne ítéljék el vagy idk.
2018. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!