Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tetszik a Bestgore és...

Miért tetszik a Bestgore és hasonló sokkoldalak?

Figyelt kérdés
Évek óta követek hasonló sokkoldalakat, és egyáltalán nincs rám befolyással sem a vér, sem a brutalitás. Van olyan, hogy elképzelem hogy jó lenne megtenni, viszont az egyetlen ami visszatart az a józan ész, mégpedig a börtön. Ha ez nem lenne, nem fognám magam vissza. Sorozatgyilkos függő vagyok.

2018. ápr. 23. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Mert egy beteg abberált, pszichopata vagy. Gondolj bele hogy testvéred, barátnőd, anyukád vagy akár TE is szerepelhettél volna azon a videón, amint a dzsihadista muszlimok vagy akármilyen gyilkosok széttrancsíroznak videora veszik és arra élvezkednek. Úgy már annyira nem érdekes és vicces mi?
2018. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nem ők szerepelnek rajta. Amíg nem történik meg, nem tudok belegondolni.
2018. ápr. 23. 19:29
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Én nem nézek semmi ilyen oldalt, el is hánynám magam, de ha nem létezne börtönbüntetés, mindenkit kinyírnék, aki boldogabb nálam, ami úgy nagyjából az emberiség 90%-a. Nem lennék én kegyetlen vagy brutális, csak agyonlőném őket és kész.
2018. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mi az amit undorítónak tartasz ezekben?
2018. ápr. 23. 19:45
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Majd kinövöd.
2018. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy tuti csak egy 14 éves kisgyerek vagy akit a suliban a "menő nagyfiúk" mindig bántanak, szüleid alkoholisták, és csak púpnak tekintenek a hátukon, az életed nagy szerelme meg lelépett a feletted járó menő sráccal mert neki jobb ájfonja volt és a kisebbségi komplexusodat és az ellenük érzett(hozzáteszem jogos!) gyűlöletedet a szadizmusban akarod kiélni. Jobb esetben ha intelligens vagy ezen túlteszed magad és elmúlik. Rossz esetben 10-15 év mulva majd találkozunk a kicenzúrazott arcoddal a hiradóban a következő szalagcímmel:

"Döbbenet! Kettévágta láncfűrésszel, utána a beleinél fogva felkötötte egy fára az exét"

2018. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Ha viszont nem igaz amiket leírtam az csak ront a helyzet súlyosságán
2018. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen függőség lehet, vagy betegséggel kapcsolatos, nem tudom, de én is sokáig rá voltam függve, majd valahogy normális lettem és azóta nincs efféle vágyam. Bár ártatlanok megölésén én nem gondolkodtam, az még akkor is betett volna nekem, kinek mi.
2018. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem igaz a fent leírt, pár éve már nagykorú vagyok. Ha segít - 5 éve kezelnek szorongással és depresszióval, folyamatosan gyógyszereken vagyok. Igen, tud a pszichiáter az efféle vágyaimról.
2018. ápr. 23. 23:58
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Szóval a pszichiáter tudja, hogy másoknak szeretnél ártani és nem tesz semmit? Nekem ez kissé kamuszagú.
2018. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!