Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » MIt tegyek? Haldoklik a...

MIt tegyek? Haldoklik a cicám, én pedig durván depressziós vagyok, de olyan szinten hogy a fejem is fáj a szomorúságtól. Sajnos infantilis vagyok kicsit és emellett asperger szindrómás és pánikbeteg. MIT tegyek? :S

Figyelt kérdés
csak hetei vannak hátra. nem szenved de nagyon fáj ez a lelkemnek. nem bírom.
2018. ápr. 24. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja a cicának?
2018. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hasnyálmirigy gyulladása van. Kezelhetetlen.
2018. ápr. 24. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nyugodjál meg. Mindenkinek van aggódáspiramisa, hogy panaszkodik, hogy sok a baja. Szerintem, az embernek magáról a jó tulajdonságokat érdemes kiemelni, úgy derűsebb az élet.

A cicádat meg nagyon sajnálom. Hogy hívják szegényt?

2018. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Ha haldoklik a cicád, akkor nem magadat kell sajnálni, hanem neki kell szebbé tenned az utolsó napjait.


Tudom, én is átéltem ezt, csak az enyém daganatos volt, az orvos nem vállalta már a 2.műtétet 1 éven belül a 17 éves macskán. Vettem neki mindenfélét amit tudom hogy szeretett és igyekeztem még többet vele lenni. Mást nem tudsz tenni.

2018. ápr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az altatás volna neki a legjobb,ha már nincs esély a javulásra,gyógyulásra.Nemcsak neki,hanem neked is.Lehet hogyha átgondolod megfogadod.
2018. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget, aztán légy türelmes. Hány éves vagy? A cicán sajnos nem tudsz segíteni, ez az élet rendje. Biztosan szép emlék lesz a vele töltött idő, és talán lesz másik házi kedvenc.

Segítség: terápiát klinikai szakpszichológus tart, így egy megfelelő szakembert kell találnotok (akivel tudsz együttműködni).


Ez egy hosszú folyamat, de akár a helyi családsegítőtől, pszichológustól, pszichiátertől, neurológustól is el lehet indulni - idővel ajánl egy intézményt, vagy konkrétan szakembert. Ha nem válik be, jön a következő, 2-3 lehetőségből sikerül.

A lényeg, hogy a gyógyszer, és a terápia EGYÜTT tud segíteni (ne hagyd, hogy csak gyógyszerrel lerázzanak).

2018. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!