Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet szadista és mazochista...

Lehet szadista és mazochista is egyben egy ember?

Figyelt kérdés

Az egyik (számomra) nagy tekintélyt birtokló tanárom erre a kérdésemre azt mondta, hogy nem.

Tehát... személyesebb példákra lennék kíváncsi, vagy hogy ki ért az ő állításával egyet? Vagy lehetséges, hogy ezek a fétisek egy embernél legyenek?



2018. ápr. 25. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetséges.
2018. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. A szadistákat inkább az uralkodási vágy hajtja, a mazochistákat meg a fájdalom élvezete. Szerintem nem üti egymást a kettő.
2018. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Simán lehet. Átéltem nemrég azt, hogy a "főnöknőm" velem szadistaként viselkedett: ahol tudott kihasznált. Viszont, ha jött a felettese (aki egy tök normális Ember, nő), a "főnöknőm" hangján érződött a meghunyászkodás, az alárendeltség. Így ő egy szado-mazo volt egymaga. Ez az egész megmutatkozhat egy munkahelyen is a munkatársak között is.
2018. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nem zárja ki a másikat. Olvass Albert Fish-ről. Elég beteg.
2018. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. ^^
2018. ápr. 25. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, ezeket úgy hívják, hogy switch :)
2018. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, szadomazo. Nem csak szexuálisan, de lelkileg is. Szeretek szenvedni, és ócsárolni magamat, hogy lehangolt legyek és negativvá tegyem az önérzetemet, de azt is szeretem, ha egy pasi teszi ezt velem :) Imádom ha ütlegelnek, kihasználnak szexuálisan, és kegyetlenül megaláznak. De azt is élvezem, ha látom vérezni a pasimat, vagy ahogy szenved és korlátozva van a mozgásában, imádom ahogy könyörög. De amikor szomorúnak vagy kedvtelennek, depressziósnak és reményvesztettnek látok valakit az is pozitiv érzésekkel tölt fel. Szóval igen, én elég beteges hajlamú vagyok, eléggé félre lett programozva az agyam. Nálam a negativ érzelmek, (élet)helyzetek váltanak ki pozitiv érzelmeket, reakciókat , ami meg másokat boldogsággal és örömmel tölt el, attól én lekaparnám az arcomat :D
2018. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!