Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit éreznél, ha valaki miattad...

Mit éreznél, ha valaki miattad ölné meg magát?

Figyelt kérdés
Sajnálnád az illetőt? Lenne bűntudatod?

2018. ápr. 25. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lenne és neked kérdező?
2018. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy történhetne ez meg.

Valószínűleg sajnálnám, még akkor is, ha rossz döntésnek gondolnám, amit tett.

2018. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Attól függ, kicsoda és, hogy mit tettem, ami erre vezette rá. Valamilyen mértékben mindenképpen éreznék.
2018. ápr. 25. 21:23
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Az öngyilkosság az mindenkinek a maga döntése. Öngyilkosságot nem lehet kikényszeríteni valakiből. Maximum gyáva önző módon lehet valakire rátolni a felelősséget.

Semmi, ismétlem semmi olyan dolog nincs a világon, mármint emberi tett, ami/aki miatt valaki öngyilkos legyen. Csak ha úgy dönt, de akkor ő dönt úgy, nem a másik ember.

2018. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak kevés esetben érezném magam felelősnek. Egyrészt nem élek olyan életet, hogy bárkinek szánt szándékkal kellemetlenséget okozzak, másrészt meg senki sem felelős a másik ember életéért és érzéseiért. Eegy ember általában nem is sodorhat egyedül az öngyilkosságba valakit.
2018. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnálnám ,de általában amikor az emberek sajnálkozva jönnek hozzám akkor én is sajnálkozom így boldogabban távozik ,lényeg mindenben a szeretet ! Szeressétek egymást és így minden de minden jobb lessz !!!!
2018. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha miattam? Igen.

De remélem ilyen nem fog előfordulni.

2018. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Miattam biztosan nem ölné meg magát senki, mert nem adok rá okot, ha pedig mégis megölné magát, mert teszem azt reménytelenül szerelmes belém, én meg elküldtem a halál f...ára, akkor az nem miattam lenne, hanem a saját mentális problémája miatt. Tehát úgy sajnálnám, mint egy embert, aki idő előtt meghalt, de egy pillanatig nem érezném azt, hogy ez az én hibám.
2018. ápr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szomorú lennék, valamelyest bűntudatom lenne. Hiszem felelősek vagyunk másokért, sosem tudhatjuk a tetteink miként hatnak a környezetünkben élőkre. Mindazonáltal biztos lennék abban nem csak miattam tette volna meg.
2018. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ha miattam valaki öngyilkos lenne én utánna mennék!
2018. ápr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!