Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám. Kezelni a...

Hogyan tudnám. Kezelni a rossz indulatú embereket?

Figyelt kérdés
Van a munkahelyemen sok rossz indulatú ember. Én magamat inkább lelkisebbnek mondanám, hisz ha valami konfliktus adódik engem álltalában a sírás kerget, amit nem tudok szabályozni. Egyik a kis főnököm, nagyon rám van akadva, mindenben a hibát keresi, és mindenért csesztet. Nem bírom már idegileg. Ezen kívül nagyon szeretem a munkám, illetve ez miatt nem is szeretnék váltani, valahogy meg kellene tanulnom kezeli az ilyes fajta embereket, de hogyan? A főnök nem tesz semmit ellene, viszont folyton nem akarok"árulkodni" ez nem ovoda. 3x megemlítettem már a nagy főnökömnek , de eddig semmi eredménye

2018. ápr. 26. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Állj ki magadért!


Ennek persze lehet az a következménye hogy kirugnak


El kell döntened mi fontosabb


Amúgy van ennek más módja is

Privátban megirom...

2018. ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben. Várom ☺
2018. ápr. 26. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:

nos kedvesem... olyan szó nincs, hogy ez miatt.

A nagyfőnöknek ha megemlíted kb magadat minősíted a szemében attól függően, hogy ők ketten milyen viszonyban vannak. Ez a lehető legrosszabb lépés. De van egy jó is. Ha meglátod, keress rajta valamit ami tetszik és jegyezd meg magadban, hogy hmm milyen szép az inge vagy a cipője .. Ha ezt minden nap megteszed, a változás beköszönt. Én kipróbáltam és működik, azóta nincs gondom. A főnök igazolta a betegen töltött napjaimat és kocsival vitt dolgozni és haza. Pasi és én is pasi vagyok. Sok sikert.

2018. ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!