Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a kövérekről?

Mi a véleményetek a kövérekről?

Figyelt kérdés
Csak őszintén.

2018. ápr. 27. 07:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy kövérek.
2018. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanolyan emberek, mint a vékonyak vagy az átlagos testalkatúak. Ugyanúgy, hogy egyforma a szememben a szőke, a vörös és a fekete, a kékszemű, a barna meg a zöld. És nálam idetartozik a bőrszín is. Lényegtelen, hogy ki hogy néz ki, a bdlső a fontos.
2018. ápr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
26%

Először is: Hogy csak kis százalékuk az, aki betegség miatt lesz kövér. A többségük csak lusta és igénytelen, ilyen-olyan bajai vannak, és mikor jó kövér már, akkor mindent arra fog...


Nekem vagy egy barátnőm, aki nem annyira kövér,inkább nagy darab. Ő mindig azt mondja, hogy fiatal korában sokat sportolt és táncolt, combra így nagyon izmos, és hiába is akarna lefogyni, az nem menne, mert izom.

Biztos is, hogy van benne izom, de már több, mint egy évtizede, inkább már kettő is, hogy nem sportol és táncol aktívan.... Ami a lábán van, annak többsége zsír...

Nem vészesen hájas, mondom, tehát túl nagy hasa sincs és nincsenek a derekán korában nem tartható hurkák sem, hát elég bögyös, meg vastag a karja is, ennyi...

Igazából nem lenne ilyen, csak tudom, hogy baromi sokat eszik! Tényleg sokat... Ehhez szokott, a szülei is sokat esznek, így szoktatták, és neki fel sem tűnik, hogy az sok! Szerencséje van, hogy annyira nem vészesen ragadnak rá a kilók....

Egyszerűen sokkal többet eszik, mint ami a napi mozgásához és tevékenységéhez kell...


És ezt csinálja a legtöbb kövér ember.


Ha nem kapálni megyünk a földekre, vagy egész napos sportolásra, akkor nem kell annyit enni, mint egy földmunkásnak vagy egy sportolónak...

2018. ápr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
24%

És még valami! Én nem szoktam beszólogatni, meg semmi. Elfogadom őket, ha ez nekik így jó. De amúgy látszik, hogy saját maguknak a legkevésbé jó ez, és ők generálják ki a konfliktusokat is....


Engem ha megkérdezne bármely kövér, hogy mit hogyan tegyen, vagy hogyan nem, szívesen segítenék, de ez rajtuk múlik.


Én nem tartom valami gusztusos dolognak a kövérséget. Egyébként pont azért, mert én is képes vagyok hízni, most is van pár kiló plusz..., tudom miért keletkezett! Kevesebbet mozogtam az elmúlt években, viszont előszeretettel rájártam az édességre, meg a kenyeret is szeretem.... Tudom, hogy sokszor túlzásba vittem, mohó voltam, stb... Ez kicsit undorít, nem jó tulajdonságok. Na és tudom, hogy akinek valóban láthatóan durva túlsúlya van, az hatványozottam űzi ezeket az akaratgyenge tetteket...


Ellent kell tudni állni....


Elfogadom én, hogy kövérek, de fogadják el ők maguk is, hogy maguk tehetnek arról, hogy kövérek...!


Amúgy társnak nem választanék kövér embert. Egyszerűen jobban szeretem ha valaki nem zabál annyit és inkább fürge, szeret mozogni, lehet vele sok közös programot csinálni. Egy kövér emberrel korlátozva lennék...

2018. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanaz, mint az 1. válaszolónak :D

Kicsit sajnálom őket, mert el tudom képzelni, mennyi beszólást kaphatnak :/

2018. ápr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%
Az a véleményem, hogy nem szeretnek élni és lusták.
2018. ápr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%
Mivel egészségügyben dolgozom így tudom azt hogy sokan betegség miatt (főként pajzsmirigy) miatt kövérek, vagy örökletesen a génjeikben van. Nem kell senkit bántani semmiért, amúgy is mindenkinek megvan a saját élete...
2018. ápr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
24%

Nincs olyan h genetikusan kövér valaki... lehet valaki hízékonyabb, lehet valakinek lassabb az anyagcseréje, lehet valakinek alapból vaskosabb a felépítése. De a saját határaidon belül mindent kordában lehet tartani, ha nem is lesz valaki teljesen vékony sosem. De ne áltassuk már magunkat hogy "hm, 50 kg felesleg van rajtam, és nem tehetek semmit mert ez genetika" hagyjuk már

De féleeértés neessék, mielőtt leszavaztok. Nem bántottam soha senkit a súly miatt. Azt meg kifejezetten imádom ha egy srácnak van egy kis pocakja. De merjünk már szembe nézni a helyzettel!

2018. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
28%
Aki itt az igazat írja, azt általában lepontozzák. És a kövérek pontozzák le, mert szarul esik nekik a tény, hogy lusták. Nem kell másra fogni. Ha többet eszel mint amennyit lemozogsz akkor kövér leszel. Ennyi..
2018. ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
16%

,,Mivel egészségügyben dolgozom így tudom azt hogy sokan betegség miatt (főként pajzsmirigy) miatt kövérek, vagy örökletesen a génjeikben van. Nem kell senkit bántani semmiért, amúgy is mindenkinek megvan a saját élete..."


Ekkora böszmeséget,hogy genetikailag,persze a kövérek ezzel takaróznak.

Azért megnézném az étrendjét annak a genetikailag kövér embernek.

Csak pillantanék rá azonnal látnám mik a bajok.

Cukor azért tutira megy meg a kenyér is azért,meg a sok finomitott moslék undormány.

Ezeket kell enni: csirke,hal,marhahús,édesburgonya,pici rizs.

Ezekre épüljön az étrend,plusz mellette heti 4 sport kőkeményen.

Csak ehhez már a ,,genetikailag" kövér embernek nem füllik a foga.


Pajzsmirigy ez a másik kedvencem,el kell menni orvoshoz szedjen Tyroxint vetesse ki a pajzsmirigyet,szedjen jódot,vitaminokat,és helyre áll.


Érdekes én 25 évesen dagadt voltam erőemelő alkat,izmos de dagadék,reggelente röfögtem is kettőt.


Most 30 évesen sokkal jobban nézek ki,ezerszer,csajok is eléggé csorgatják a nyálukat.


Ennyit arról,hogy korral jár azb elhízás.


Minden csak kifogás,én tudom.

2018. ápr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!