Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet ezt a képességet...

Hogyan lehet ezt a képességet kifejleszteni?

Figyelt kérdés
...hogy más ember hangulata ne legyen hatással rám?
2018. ápr. 27. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Inni kell..

Ő búslakodik,,te meg tök jól elvagy...

2018. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tütüke nem jó megoldás szerintem. :)
2018. ápr. 27. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a leszarom tabletta nem jön be, el lehet kezdeni dolgozni önismeretben.
2018. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Öcsém hol élsz 1862-ben erre már 1000 éve van gyogymód menjbe egy közértbe és kérjél ZOMBIPORT atól nem ragadnak rád az emberi érzelmek se a indulat átétek se anyám kinja.teljesen megszünek az érzelmeid ne feled zombipor de csak napi egyszer mert 1bites ábcéd-lesz Ö ÖÖÖÖÖ ÖÖÖÖö

ÖÖÖÖÖÖÖ

ÖÖÖ

ööööööööööööööööööööööö öÖÖÖÖÖöööÖöÖ

2018. ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Látom tréfarépát ettél. Én nem az érzelmeimet akarom kiölni, csak nem szeretnèm, ha mások hangulata befolyásolná a napomat.
2018. ápr. 27. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Látom, ha dolgozni kell az nem megy. Te is csak együttérzésért jársz ide, mint azok az emberek, akiknek a hangulata hat rád.
2018. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rosszul látod. Ahogy azt is, hogy milyen célokból szoktam felkeresni az oldalt. Ne haragudj, nem akartam érzékeny pontokat érinteni nálad.
2018. ápr. 27. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!