Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkók az emberek...

Miért ilyen bunkók az emberek itt gyakori kérdéseken? Valaki feltesz egy kérdést azt egyből cseszegetik ha nem tud valamit. Azért kérdezi meg, hogy megválaszolják, nem azért hogy cseszegessék.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Sok a frusztrált ember. Nekem is volt már ilyen kérdésem. Le kell szarni.
2018. ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem közegedésként hanem inkább kiegészítés ként írom az egyes válaszoló válaszához, hogy nem feltétlen frusztráció kérdése, én pl egy teljesen nyugodt higgadt életet élek, de vannak olyan kérdések amik szinte könyörögnek azért hogy beszóljak valamit :D
2018. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon nagy különbség van kérdés és kérdés közt.


Van tényleg olyan, amit jogos megkérdezni, de rengeteg olyan van, amit a google-ba beírva azonnal ott lenne a válasz, és a válaszolók többsége is ott keresi meg a kérdezönek - vagy nem keresi, hanem leszidja a lustaság miatt.

Persze van pár olyan válaszoló is, aki mindenre a google-t írja, akkor is, ha értelmetlen dolog, mert sokszor annyira sok találatot ad ki, hogy amiatt nem használható.


Meg van, aki élvezi, hogy másokat piszkálhat!

2018. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Én is mindig látom. Minden kérdésnél legalább egy ilyen van, aki bármibe bele tud kötni, abba is, hogy kék az ég.

Az ilyeneket jelenteni kell trágár, kötekedő, provokáló válaszért és a továbbiakban figyelmen kívül hagyni.

Én mindig próbálok akármilyen idióta kérdésre is normálisan, érthetően és türelmesen válaszolni.

2018. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Azért ez nem mindegy hogy hogy van. Pl. ha kiír egy kétségbeesett anya egy kérdést hogy megverte a férje a gyerekét ott aztán tényleg egy utolsó fa$$z¤pó aki ott beszólogat. De amikor valaki kiír egy kérdést hogy a kutyája 3 napja véreset hány és fosik és mit csináljon ott kinyílik a bicska a kézben.


Illetve még az is lehet hogy te reagálod túl. Van egy kérdés, ahol a gazdi (bocs én inkábba kutyás szekcióban vagyok otthon, onnan tudok példát hozni) panaszkodik hogy a flexi pórázzal volt egy incidense. Ott azért normális hangnemben írták le, hogy a flexi póráz nem jó, nem biztosít biztonságos és egészséges kontrollt a kutya felett stb stb. És ott a krdező mindenkit lefújt, mindenki hülye, mindenki rohadjon meg, csak ő az okos, csak ő tudja jól. De akkor mi a kérdés? Tehát vannak, akik nem képesek elfogadni, hogy hibáztak és épp ezért nem is akarnak változtatni. "Mindenki hülye, én vagyok az okos"


Nem mindegy, hogy melyik, milyen kérdésről beszélünk, milyen a kérdező reakciója arra, hogy esetlegesen rosszul csinált valamit és maga a válasz sem mindegy.

2018. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
Ha tudod, hogy ilyenek az itteni emberek akkor minek írod ki ezt a kérdést, hogy még itt is bunkók lehessenek (lehessünk?) veled?
2018. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld azt a csodakérdést, Az utolsó, aki hasonlót írt ki, az azon borult ki, hogy kitette a pitsáját, hogy szép-e, és páran írták neki, hogy nem, nem szép a valaga. És akkor mindenki bunkó lett itt neki.
2018. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!