Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért analfabéta a nők fele...

Miért analfabéta a nők fele Anotalk-on?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és lányokkal szeretnék beszélgetni Anotalk-on de nem elég hogy vagy 10 percet szenvedek hogy végre találjak egy lányt azok az esetek 70%ában feltesznek egy-2 kérdést,van hogy azt se,van hogy meg se szólalnak majd kilépnek...ezért még is mi értelme van használni a weboldalt?Nem tudom felfogni miért történik ez de ez valami szánalmas.

2018. ápr. 27. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fordítva is igaz. Két napos keresgélés után egy normálisnak tűnő pasi, de másnap már az is azonnal találkát akar és telefonszámot. Szóval kb. mint chat.hu. Nem vagyok annyira ismeretes a tarskeresokben de ennél már a tinder is jobb. :D
2018. ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én szerintem még annyira se mint te de azt tudom hogy elvileg ez nem egy társkereső,ránk van hagyva hogy hogyan akarjuk használni.Én normális beszélgetéseket szoktam bonyolítani és nem kutakodok senki magánéletében. Egy lány azért jelölt facebookon mert felajánlottam hogy segítek neki készülni angol vizsgára,és ez így is lett.Se telefonszáma,se címe se semmi facebookon kívül és nem is kell. Ha indokolnom kéne miért használom a weboldalt azt mondanám hogy az általános környezetemben olyan kevés a nő hogy ez talán az egyetlen módja annak hogy egy kicsit a másik nemmel is tudjak kommunikálni.De ez nem fog automatikusan pedofilnak vagy hasonlónak titulálni.
2018. ápr. 27. 23:58
 3/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam fent kb. 5 percig, ez idő alatt két férfi kezdeményezett "beszélgetést" az egyik, a harmadik kérdésként feltette, hogy titkos szexkapcsolat érdekel-e, kiléptem az ablakból. Jött a következő, aki a szia mellé odabiggyesztette, hogy szex?. Na itt kámforosat játszottam én is, pedig nem stílusom. Nekem elég is volt az az oldal.


Ne aggódj, mindkét nemből akadnak retardáltak, de kivételek mindig vannak, szóval ne add fel.

N

2018. ápr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, amelyik nem analfabéta, azzal sem fogsz jobban kijönni szerintem.

Internetet nem férfiaknak találták fel párkeresésre. Mivel többszörös férfitöbblet van, amelyik lány netet használ meg fog unni és levált másikra. Az ok: mert megteheti.

2018. ápr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

kb 1% a nők aránya az anotalkon.

kikkel te "beszélgettél" 100% hogy férfiak voltak, némi identitás zavarral.

2018. ápr. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
akikkel*
2018. ápr. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezt a számot mégis honnan szedted elő?
2018. ápr. 28. 09:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Én tök rendes voltam, mikor használtam az oldalt, csomót kérdeztem, de pár alkalom után elegem lett. Ennek az egyik oka az, amit egy előttem válaszoló is írt, hogy rengeteg férfi az első mondatában már meztelen képeket kér, harmadikat keres szexhez vagy csak simán szexelni akar velem. A másik, hogy sok "férfi" a 13-18 éves korosztályba tartozik, amivel semmi gond, de nekem 20 éves lányként nem igazán van velük közös témám. A harmadik kategória azok a férfiak, akik korban megfelelnének barátkozáshoz, még rendesek is (azaz nem egyből a szex a téma), de annyira nehezen meg nekik a beszélgetés vagy zárkózottak vagy megilletődnek, ha egy nővel beszélnek (vagy csak simán xarnak bele és egy másik ablakban youtube videókat néznek, velem meg csak mellékesen beszélgetnek), hogy képtelenség velük kommunikálni, mert mindenre annyi a válaszuk, hogy "igen", "nem", "rendben", ":)".


Szerintem mindkét nemből csak az alábbi kategóriák használják rendszeresen az anotalkot (és más chat oldalakat), a "normális" emberek legfeljebb párszor próbálkoznak, de utána továbbállnak és máshol próbálnak ismerkedni.

2018. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én fiatal vagyok (20-as) és általános iskolás korom óta szeretek chatelni. Több oldalt már kipróbáltam, és RÉGEN sok barátom lett vagy olyan embereket ismertem meg, akik hozzátettek valamit az életemhez-nézetemhez, valamint két alkalommal ismertem meg olyan lányokat, akik a barátnőim lettek és működött is a dolog. Sokat anotalkoztam és régebben szerintem az is jó volt, de most egy kalap sz-t nem ér! Több napon át van úgy, hogy senki értelmeset nem lehet találni, vagy egyszerűen már a köszönés után előjön valami defekt. Szánalmas és nem is tudom miért van ez.

Én azt mondom el kell felejteni azt az oldalt, mert a hülyék gyűjtőhelye lett, ahogy a legtöbb chat oldal is már.


Tettem fel hasonló kérdést én is már, meg akartam is míg erre a kérdésre rátaláltam. Eddig mindenki azt mondta, hogy régebben jobb volt chatelni. Valamiért nagyon lezüllött ez a dolog, de szerintem inkább az emberek lettek selejtebbek, nem csak ilyen oldalakon, hanem a való életben is.

2018. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Annyit szeretnék hozzá tenni hogy személyes tapasztalataim szerint késő este kb 30 perc tökölés után ha sikerül 3 olyan női chat partnert találnod akik egyáltalán szóba állnak veled egy alap szinten,abból általában 1 szintén szexchatre vagy hasonlóra illő partnert keres.Mondjuk ez még mindíg semmilyen arány ahoz képest amiről ti meséltek de azért legalább valami.
2018. ápr. 28. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!