Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kellett megszületnem ha...

Miért kellett megszületnem ha mindenki megakar tőlem szabadulni?

Figyelt kérdés
Ha érzem a szeretethiány fojtogat mert senkinek nem számítok és értéktelen vagyok. Lelkileg és fizikailag is érzem a fájdalmat, és folyton sírok, kikészülök idegileg...

2018. ápr. 28. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Azért hogy szenvedj, mert rossz a karmád. Vezekelned kell.
2018. ápr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Ez biztosan nem igaz. Talán, csak nem veszed észre azt, akinek fontos vagy. De még ha így is lenne, ahogy mondod, akkor se dobd el magadtól az életedet! Tanuld meg szeretni saját magad! Idővel rájössz majd, hogy a boldogsághoz nincs szükséged senkire!
2018. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Elég rossz érzés egyedül. Főleg látni mások boldogságát. Nem hiszem, hogy értelme lenne egyedül élnem. Más tekintetben is vannak gondjaim.

2018. ápr. 28. 17:26
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Minden embernek vannak gondjai, csak nem azokra koncentrál. Másoknak is számítasz, csak nem veszed észre.
2018. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy most ezt érzed, de nem lesz mindig így. Ne másoktól várd a boldogságot, ne függj tőlük ennyire. Egy ideig jobban érzed magad nekik köszönhetően, de hosszútávon nem megoldás.

Csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz, tűzz ki magadnak célokat, az elért sikerek által pedig magabiztosabbá válsz, és ez látszódni fog rajtad. Idővel megerősödsz lelkileg, és így sokkal könnyebb egészséges kapcsolatokat kialakítani.

2018. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A párkapcsolaton kívül semmi nem okozna örömet.
2018. ápr. 28. 19:11
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Mindenkinek vannak ilyen időszakai az életében szerintem. Ezen át kell vergődni, nem tart élethosszig.


Amit közben tehet az ember:

- a szereteten kívül másban megtalálni az örömet


Én pl a természetben találtam, sokat jártam erdőt, gyönyörködtem a szépségében, tudtam örülni annak, ha láttam egy madarat, vagy egy szép növényt - lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de így volt


Próbáltam barátkozni, ha olyan nagyon közelit nem is sikerült, de sok haverom lett, velük jól éreztem magam és kicsit kárpótolta szeretethiányom más területen


Ha olyan a családod, akkor tőlük is pótolható - nekem nem ilyen volt


Lehet örömet találni egy jó könyvben, egy jó filmben. Volt olyan film, amire anno többször is beültem, jól végigbőgtem, de nagyon jót tett a lelkemnek közben.


Lehet örömet találni egy hobbiban, amit szeretsz csinálni.


Nem csak a párkapcsolat létezik. Az, hogy hogy érzed magad, rajtad is múlik. Ha csak másokat nézegetsz és azt táplálod magadba, hogy rajtad kívül mindenki boldog, magadnak ártasz. Egy csomó ember hol boldog, hol boldogtalan, hol kifejezetten keserű. De jobban tudnak talán apróságoknak örülni, adott pillanatokban boldognak lenni. Ezt próbáld te is követni.

És ha nem vagy önmagadba fordulva és kifelé sem ezt mutatot, akkor az emberek is könnyebben közelednek hozzád.


Bocs, ha hosszú voltam.

Ui: azóta boldog házasságban élek, ha nekem sikerült, van remény mindenkinek

2018. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Öhm jól gondolom hogy most egy párkapcsolatra vágysz?! Ha így van akkor csak annyit tudok mondani hogy ne add fel! Tudom eléggé klisésen hangzik majd, de úgy is Rád talál majd! Kb olyan 16 lehettem mikor vége lett egy 2 és fél éves kapcsolatomnak azután jött egy hosszú magányos nagyon fájdalmas kemény 4 év. Azt hittem megpusztulok. Hiába voltam kedves csak kihasználtak vagy csak nagyon ronda nők akartak tőlem valamit szóval ja.. Aztán most 1 hónapja lekopogjam rátaláltam a páromra. Akivel tényleg komolyan gondoljuk. Szóval emiatt ne aggódj!
2018. máj. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!