Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek folytonos rosszullé...

Mit tegyek folytonos rosszullét ellen? - Depresszió, szorongás

Figyelt kérdés

Bagatellnek hathat a kérdés annak, aki nem tudja milyen így, de valaki tud valamit az mondja el.


Egyszerűen nem tudom lekötni magamat. :( Meg szerintem pánikbetegség is van itt.


2018. ápr. 28. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott erre? Nem bántani akarnálak, de elmehetnél legalább a háziorvoshoz.
2018. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Voltam háziorvosnál télen, azt mondta, hogy ez nem az ő szakterülete, nem tud velem mit csinálni.


Már voltam pszichiátrián is, igaz, ott egy csalódás (egyetem) is közbejött. Ott adtak gyógyszert, de azok meg zombit csináltak belőlem, úgy is, hogy mindig kevesebbet kaptam. Szóval leálltam vele.


Szerintem amúgy az ilyen lelki bajokra nincs gyógymód, meg már magamról letettem... csak szar érzés, hogy reggel 5-től felriadok és folyamatosan rosszul vagyok éjjelig. :D Nem tudom mi kéne, csak már egyre kevésbé bírom.

2018. ápr. 28. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy egyébként? Mióta érzed magad ilyen rosszul? Számomra nem bagatell, de sajnos egy nagyon nehezen megválaszolható kérdés. Ami fontos, hogy ne hagyd annyiban, minél előbb valamit ki kell találni, amitől jobb lehet. Pszichológusnál nem voltál még? Tudod ilyen beszélgetős terápián :) Tudom, hogy nem túl olcsó általában, vagy nem mindig van feltétlenül a közelben, vagy van, aki nem bízik benne, de nagyon megéri legalább egyszer megpróbálni. Barátokkal, családdal beszéltél róla? Nem szeretnék túl személyeskedő lenni, de sokszor ilyenkor a legalapvetőbb megoldások is úgy tűnhetnek, mintha nem lennének, de kell keresni valami kapaszkodót. Lehet jobb, hidd el! :) Adj időt magadnak, próbálj pozitív dolgokat keresni, apróságokat felírni mondjuk, aminek örülsz. Amíg jó idő van, talán ha nem is hosszútávon, de egy séta a napsütésben is sokat jelenthet, valami parkban vagy vízparton, ha van rá lehetőséged. Apróságok, de nekem mikor nagyon rosszul éreztem magam, ezek is a világot jelentették. Egy pár perc vagy óra is, amikor kicsit jobb kedvem volt, rengeteget számított. Fel kell építeni. Ha van aki segíthet, még jobb. Ha bármi eszedbe jut, amit szeretsz csinálni, amitől jobban érzed magad, ezeket meg kell ragadni :) Kitartást!
2018. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?:)
2018. máj. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4


Köszönöm kérdésed, ugyanúgy.

2018. máj. 6. 01:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Ha van kedved beszélgetni, írhatsz privátot. Megértelek teljes mértékben.
2018. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!