Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Borzasztóan ostoba vagyok,...

Borzasztóan ostoba vagyok, mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindent elrontok, hülyeségeket csinálok. Már alig van ember, aki előtt nem égettem le magam valamivel, és ezért annyira szégyellem magam... Mit tegyek, léteznek gondolkodást segítő, agyműködést, szellemi teljesítményt serkentő gyógyszerek? Mit kezdhet magával az, aki teljesen hülye? Már legszívesebben nem is mennék emberek közé...
2018. ápr. 28. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Írj példákat miket csinálsz.
2018. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem vagy hülye! A hibáidból tanulj, ne valami betegségnek fogd fel, amit gyógyszeresen kell kezelni.

Mondjál példákat. De más garantáltan pont ugyanannyi hülyeséget csinál, mint te. Csak nem nézi le ezért magát.

2018. ápr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondj példákat miket csinálsz
2018. ápr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elhagyok és elfelejtek mindent, rossz dokumentumokat csatolok e-mailben, rossz dátumokat írok a hivatalos iratokra, idiótán közlekedek, hibázik mindig mindenhol, még az egyszerű dolgokban is.
2018. ápr. 28. 23:42
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Csak az nem követ el hibát, aki nem csinál semmit. Ezt szokták mondani az emberek.
2018. ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá az adott dologra, ne kötelező feladatként vedd fel a dolgokat, hanem játékként, amit ugyan komolyan kell venni. A feladat elvégzése előtt vegyél egy nagy lélegzetet, így több oxigén jut az agyba, ami frissíti azt, ezáltal segíti a gondolkodást. Érdemes lenne valamilyen természetes alapanyagú, de gyenge memória javítót szedned, a patikákban van ilyen. Én is ilyen vagyok:(.
2018. ápr. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennek köze nincs az ostobasághoz, vagyis az értelmi képességeidhez! Figyelemzavar. Igen gyakori. Szerintem rá is tudsz keresni, hogy felnőttkori figyelemhiány. Lehet hiperaktivitással együtt is (ADHD) vagy önmagában. Lassíts le. Hogy mit hova teszel, írd fel egy füzetbe. A dolgoknak legyen állandó helyük, ne csak lecsapd őket, ahova éppen esik (én például az órámat szoktam csak úgy levágni valahova, aztán reggel indulás előtt 10 percig keresem). Amit csinálsz, azt tudatosítsd magadban, pl "Most kihúztam a vasalózsinórt." "Most bezártam az előszobaajtót." "Most beletettem a vízbe a sót.". A dokumentumokat, dátumokat nézd át kétszer, odafigyelve, tudatosítva, pl Ehhez a dokumentumhoz ezt a csatolmányt kell illeszteni" A mai dátum ....És megnézed a naptárban. Ne rohanj, add meg mindennek a neki szükséges időt.
2018. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha véletlenül budapesti vagy, május 4-én lesz egy felnőtt ADHD-s rendezvény.
2018. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
79%

Lehet hogy már nem aktuális de azért leírom.

Nekem van egy olyen ismerősöm, aki tényleg magyon szórakozott, ügyetlen, és a két lábon sem tud megálni, sőt már olyan is volt hogy dolgozatnál éppen bambult, és az egyik általa írt könyv főszereplőjének a nevét írta rá, a sajátja helyett, de ennek ellenére kész kis zseni.

Mimdenhez hozzá tud szolni, ért a tudománnyal kapcsolatos dolgokhoz, szépen rajzol, és még a humora is jó

2018. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!