Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Az úgymond problémának...

Fiúk! Az úgymond problémának számít, ha egy lány szereti a horrort, és csak néha kap a szívéhez, de akkor se bújna oda félelmében?

Figyelt kérdés

Szeretem, imádom a horrort. Kellemesen megnézek teljesen nyugodtan egyet, és sajnos manapság ritka az, amin esetleg a szemem elé kapom a kezemet, s egy kicsi résen át nézem az ijesztő részt (konkrétan hosszú idő az új Insidious film tudott kicsit megijeszteni). Nincs barátom, de tudtommal a fiúk szeretik a cukimuki lányokat, akikkel azért is néznek szívesen horrort, hogy az ijesztő részeknél a fiúhoz bújjon, én meg eközben izgatottan azt várom, mikor kezdődik a horror része. Egyik osztálytársam, aki a padtársam is, rengeteg, számomra kicsit túl sok dologtól is meg tud ijedni. Konkrétan azt mondta, ha horrort nézetnék vele, mert esetleg nálam aludna valamilyen számomra szerencsétlen okból kifolyólag, akkor a padlómon aludna az ágyam mellett, merthogy egyedül nem aludna. Sőt, minden horrortól fél, még egy kicsi történettől is amit írtam.


Ma ütött szöget e kérdés a fejemben, mert eszembe jutottak a körülöttem lévő sikítozó lányok, illetve megütötte a fülemet a fiúk beszélgetése a horrorról, és a lányokról, ami hamar félbeszakadt. Ettől eszembe jutott az, hogy a jövőben lehet zavaró lesz.

Szerintetek?



2018. máj. 2. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Se lánynál, se fiúnál, se kamasznál, se felnőttnél nem normális, ha így néz horrort!
2018. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerinted miért nem normális? Normálisan szoktam mindig viselkedni, mindössze a horrorisztikus dolgokat szeretem, kezdve a filmekkel.
2018. máj. 2. 16:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem probléma én is szeretem a horrort
2018. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök normális.:)
2018. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem mondanám vonzó tulajdonságnak, ha egy lány fél a horrortól. Egyrészt, ha tudnám, hogy ilyen, akkor nem néznék vele ilyet, de nekem sem túl kellemes, ha a partnerem sírva fakad, álmatlan lesz, vagy egyéb baja támad egy filmtől. Abból szerintem több gondod adódhat, hogy "imádod". :)
2018. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ha azért valakivel jársz csak úgy néztek filmet hogy össze vagytok kicsit bújva, nem kell ehhez horror meg félelem. Persze nem mindig, de azért ne :D. Amúgy nem baj, én is egyre kevésbé érzem manapság a horror filmeket. Valahogy egyik rosszabb mint a másik. Max. a gore ami még kicsit olyan ami még hatással van rám. (de nem fogok mindig ilyet nézni ha mondjuk félni akarok). A többi egyre kevésbé.

f/23

2018. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mádár0218 ***** válasza:
Szerintem nincs a leírtakban semmi probléma, te szereted a horrort, mindenki mást szeret és máshogy fogja fel.
2018. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó srác álomnője vagy, ne aggódj! :D Imádom a horrorokat és nálam plusz pont, ha a lány is. Volt olyan barátnőm, aki nem szerette őket és elég kiábrándító volt, hogy nem tudtunk együtt nézni olyan filmeket, amik engem érdekeltek.
2018. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Számomra a horrorfilmek többnyire uncsik, vagy csak simán gusztustalanok, mert nem fektetnek elég energiát a cselekményre, mert , hogy "úgyis a látvány a lényeg". Szóval max azért néznék horrort egy lánnyal, hogy a lány cukin hozzám bújjon. Ettől eltekintve nem baj, hogy ilyen vagy, csak nem fogunk együtt ilyeneket nézni.
2018. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 swagolasz válasza:
Nem probléma, az exem is szerette a horror filmeket, amiken én gyakran be is aludtam :D Nagyon rég láttam jó horror filmet, ami felkeltette az érdeklődésemet :D
2018. máj. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!