Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom mi értelme az...

Nem tudom mi értelme az életemnek. Mit csináljak ha azt se tudjam merre induljak?

Figyelt kérdés
Eddig mindig kitűztem magam elé célokat, visszagondolva nagy kamu motívációkkal. El is értem a célt, csak a beképzelt "jutalom" maradt el. Nem tudom mit csinálok, nem tudom miért és azt se hogy mit kellene. Csak várom hogy történjen valami, de elég nehéz úgy boldogulni hogy azt se tudom mit, azt se hogy hol keressem.
2018. máj. 2. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyj magadnak gondolkodási időt, hogy átgondold, hogy mihez szeretnél kezdeni. Utána tűzz ki megvalósítható célokat!
2018. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most van egy célom ahol tudok majd gondolkodni, de így is az a baj hogy túl sokat gondolkodom. Semmire nem fogok rájönni.
2018. máj. 2. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a mostani célod?
2018. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elmegyek túrázni nyáron több mint egy hónapra.
2018. máj. 2. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:

AKkor vagy jo uton amikor magadba nézve relative boldog vagy es akkor vagy rossz uton ha magadba nezve boldogtalan vagy. Ilyen egyszeru.


Én speciel rém sokat szenvedtem egy parkapcsolatban, mindig azt ereztem megcsal, tarskeresozott, stb, de effektive konkret bizonyithato megcsalas soha nem volt, de folyamatosan gyötrödtem, amire ratett az is hogy neha csufolt, elégedetlen volt velem stb, kezdtem idegroncs lenni, de váltig állitotta hogy szeret, megkerte a kezem is.

Egyszer pontot tettem az egeszre. Ugy domtottem ha kereken egy ev mulva még mindig idegroncs vagyok mellette, befejezem.

Es letelt az egy év es semmi nem valtozott. Elinditottam a kilépö "üzemmodot". Mondtam hogy vége, neki állt ertem harcolni, gyenge voltam. De ugyanugy roncsolta tovabb az önbecsulesem is. Ha felvettek egy munkahelyre nem velem orult, hanem lenézett hogy biztos csak az alacsony bérigényem miatt vettek fel es nem a tudasomert (diplomam van, neki nincs), aztán probaltam segitseget keresni, ismerkedni, hatha kiszed engem ebbol valaki mert egyedul nem tudok szakitani, annyira kapaszkodott belém. Es csunya vége lett de vége lett.


Szoval nezz belül magadba. Ha kb elégedett vagy, relative jol erzed magad ugy altalanossagban, akkor jo uton vagy

2018. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Eddig azt hittem hogy egy társ mellett jól érezném magam, ha már egyedül nem tudom. Régen teljesen más voltam, mindig feltaláltam magam egyedül és nem hiányzott senki. De most abban sem vagyok már biztos, hogy javítana ez a helyzeten és ez aggaszt.
2018. máj. 2. 22:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen embertipust ritkán lehet kifogni, szoval ismerkedj batran es ugyelj arra te válogatsz es ne téged válasszanak. Szoval nem kell megelégedni olyannal akiért szenvedned kell, meg depibe esni mert szorakozik veled.


Anno nekem olyasmit irtak, egy srac, ö nem sir senki után, mert ök bánthatják azt hogy nem kell nekik egy rendes srac.

2018. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!