Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkók az emberek?...

Miért ilyen bunkók az emberek? Erre mi lett volna a helyes válasz? 18/L

Figyelt kérdés
Délután: Egyik barátnőmmel kiültünk fagyizni a parkba. Van egy sor ami tele van padokkal. Ketten ültünk a padon. Én középen ültem a barátnőm pedig teljesen a szélén. Épp egy elég elgondolkodtató témánk volt. Egyszer csak odajön hozzánk egy 60 év körüli férfi nagy csomagokkal. Leült a padra, de mivel én a pad közepén tehénkedtem így nem volt a csomagjainak hely. Mondtam barátnőmnek is, hogy menjen kicsit arébb, hogy elférjen a bácsi.( tök normálisan, semmi rossz szándék nem volt bennem) Rámnéz az ember mikor arébb mentem és mogorván belémköt, hogy mi van talán leprás vagyok? Én: Dehogyis, ne tessen félreérteni, azért mentem arébb, hogy a csomagjainak is legyen helye. *Fintorog egyett* Én nem szólók egy szót se. Fél perc múlva: Talán meg kellett volna kérdezzem, hogy szabad e ez a hely? (Nagyon bunkón) Inkább nem mondtam rá semmit. 2 perc múlva felállt és átült másokhoz egy ezek a mai fiatalok dörmögéssel. Én ezt nem értem. Ha nem mentem volna arébb akkor meg az lett volna a baj hogy piszkos lesz az 5 szatyra. Nem voltam bunkó, se flegma. Miért kell ezt csinálni? Kedves az ember aztán ezt kapja rá válaszul.
2018. máj. 3. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Szia. Ezen nem kell aggódnod. Ő már öreg. Valószínűleg nincs semmiben öröme, mindene fáj és ezt nem tudja hogyan kiadni magából. Ne is törődj vele :) és én kedves vagyok 😉 19/f
2018. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az öregek már csak ilyenek, hamar megsértődnek, félreértenek dolgokat.

Ez az öregséggel jár. Lehet szimplán rossz volt az idő, fájt valamije, stb.

2018. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy proli volt, szimplán idióta.
2018. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bubuka508 ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ahogy írták, lehet, hogy ilyen az alaptermészete, nem kell vele vitába keveredni. Ha úgy történt, ahogy írtad, nem vagy hibás, te intelligensen viselkedtél. De vannak különc természetű emberek is, nekem pl. van olyan ismerősom, aki azért sértődik meg, ha megköszönnek neki valamit. Az a felfogása, hogy azzal lebecsülik, mert azt tartja, hogy megköszönni csak az értéktelen dolgokat szokás. Ettől még nem rossz ember az illető, csak ilyen a természete.
2018. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy az emberek túlgondolják a dolgokat. Mindig mindenki valami mögöttes szándékot feltételez mindenre. Nem kell vele foglalkozni, ezek ilyenek. Ahogy te is írtad, bármit csinálsz megsértődik. Szóval minden cselekedeted pont annyira lett volna helyes az irányába mint amit választottál. De a kérdés hogy miért is érdekel egy számodra ismeretlen ember véleménye? Hagyd rá.
2018. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer, még iskolából mentem haza, az árokban egy férfit találtam feküdni. Tőle kissé távolabb egy bicikli hevert az árokban. Beléptem az árokba, megnézni hogy lélegzik e még. A kézfejemmel megsimogattam az arcát, és kérdeztem tőle, hogy "nincs baja?" A paraszt erre kissé szédelegve felugrott és megfogta a grabancomat, hogy "miért nem hagyom aludni?! Miután kitéptem magam a markából, szó nélkül távoztam.

Néhány évvel később találtam egy személyi igazolványt az orvosi rendelő előtt. Egy idősebb diplomás hölgyé volt, akit megkerestem, és hagytam üzenetet neki, hogy hova jöjjön az igazolványáért. Nem ő jött, hanem a férje, vagy élettársa, de azt sem tudtam zsebre rakni, amit attól kaptam mikor átadtam neki az igazolványt.

A korábbi részeg volt, az utóbbi meg hő.je!

2018. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet demens, azok agresszívak
2018. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!